Szukaj

Księżna Kate debiutuje na Instagramie. Po wizycie w Pakistanie opublikowała wzruszające zdjęcie z równie mocnym opisem

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Co za niespodzianka! Żona księcia Williama pofatygowała się, by osobiście umieścić wpis w mediach społecznościowych. To co napisała, jest prawdziwe i wzruszające.

Księżna Kate i książę William zakończyli właśnie swoją podróż do Pakistanu. Dokładny plan ich wizyty ze względów bezpieczeństwa utrzymywany był w ścisłej tajemnicy. Po wszystkim mogliśmy jednak obserwować każdy ich krok w mediach społecznościowych. Na profilu, który prowadzą osoby zatrudnione do obsługi mediów społecznościowych pojawił się jednak wpis autorstwa samej Kate Middleton!

Zobacz: Księżna Kate w Pakistanie nie przestaje zaskakiwać stylizacjami. Tuż przed wylotem przebierała się dwa razy

Żona Williama opublikowała wzruszające zdjęcie i opis, którym nawiązała do wizyty w jednym z pakistańskich domów dziecka (SOS Village). Mieszka tam 150 dzieci, które wcześniej doświadczyły bardzo ciężkiego życia.

Społeczność w tej wiosce zbudowana jest wokół rodziny – najlepszej, jaką można sobie wyobrazić, gdzie wszyscy razem otaczają dzieci miłością i opieką. Dzieci, które przeżyły traumatyczne sytuacje, spotykają się tutaj z dobrocią, są w stanie zbudować relacje, których tak bardzo potrzebują, żeby wzrastać. Catherine

Zobacz: Księżna w ogniu pytań podczas pierwszego telewizyjnego wywiadu. Tak stremowanej jej jeszcze nie widzieliśmy

O tym, że post jest autorstwa samej księżnej dowodzi skromny podpis na końcu. Do tej pory posty podpisywano „Kensington Palace” co oznaczało, że dodają je osoby zatrudnione przez Kate i Williama.

Zobacz:  Kate cała w bieli zwiedza Pakistan. Uwagę zwracają jej stopy

Doceniamy inicjatywę i piękną treść tego wpisu! Mamy nadzieję, że księżna będzie posty osobiście dodawała coraz częściej 🙂


Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton

Kate Middleton

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×