Szukaj

Księżna Kate ostro zaszalała na domówce z Pippą! W takim stanie jej jeszcze nie widzieliśmy!

Pippa Middleton i księżna Kate na imprezie

Pippa Middleton i księżna Kate na imprezie

Księżna Kate i Pippa Middleton na imprezie

Carole MiddletonMichael Middleton świętują 30. urodziny swojej firmy, Party Pieces – od trzech dekad zajmują się organizacją przyjęć oraz produkcją akcesoriów, bez których żadna impreza nie może się odbyć. Z tej okazji matka księżnej Kate Pippy Middleton opublikowała nigdy dotąd niewidziane zdjęcie z dzieciństwa swoich pociech.

Zdjęcie wykonano w 1989 roku. Możemy na nim zobaczyć Pippę oraz Kate z bratem, którzy w zabawnych czapkach szaleją za plecami będącej na pierwszym planie mamy. Kate stoi z tyłu po prawej stronie, Jamesa możemy dostrzec po lewej, a Pippa skryła się za Carole.

Komentując sukces swojej firmy, matka księżnej wyjawiła, że niesamowicie cieszy się z tego, że mimo upływu lat jej rodzina wciąż pozostaje w bliskich relacjach. W rozmowie z Sunday Telegraph Middleton wspomniała również o ślubie księcia Williama i swojej córki:

Jak każda matka, chciałam wyglądać dobrze, by dzieci były ze mnie dumne i cieszyć się tym dniem. Nie sądzę, żebym była zestresowana bardziej niż wszystkie inne matki panny młodej. Bałam się, gdy moje dzieci dorastały. Bałam się, że stracę swoją rodzinę, ale pozostaliśmy w kontakcie i wszystko jest cudowne. Mam dwóch wspaniałych zięciów i mam nadzieję, że moja synowa będzie równie cudowna – wyjawiła

Myślicie, że Kate, James i Pippa będą szczęśliwi z powodu tej publikacji? 😉

Nagie zdjęcia księżnej Kate wypłynęły do mediów. Fatalna wpadka księcia Williama

Miało być dostojnie, wyszło komicznie. Dlaczego rodzina królewska ryknęła śmiechem na oficjalnym portrecie z okazji urodzin księcia Karola?

Cios dla księcia Karola! Księżna Kate w jego święto ubrała się dokładnie tak samo jak księżna Diana!

Do internetu wypłynęły zdjęcia z tajnej luksusowej kolacji rodziny królewskiej! Księżna Kate i Meghan Markle wyglądały OLŚNIEWAJĄCO!


Kate Middleton w dzieciństwie. Zdjęcie z imprezy Carole Middleton

Kate Middleton w dzieciństwie. Zdjęcie z imprezy Carole Middleton

Księżna Kate na imprezie z rodzeństwem

Księżna Kate na imprezie z rodzeństwem

Urodziny księżnej Kate, 2008 rok

Urodziny księżnej Kate, 2008 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×