Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Księżna Kate na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego chwaliła się nieskazitelną figurą! Naprawdę urodziła MIESIĄC temu?!

Księżna Kate na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego


Księżna Kate na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego

Na ten moment czekał cały świat. 19 maja w Windsorze, w St George’s Chapel o godzinie 12:00 odbył się ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Długo wypatrywana ceremonia nie zawiodła, podobnie jak stylizacje zaproszonych na nią gwiazd i członków rodziny królewskiej. Nie rozczarowała również suknia ślubna Meghan, ale poza panną młodą najwięcej sensacji wzbudzała księżna Kate.

Było to pierwsze publiczne wystąpienie ukochanej księcia Williama od czasu gdy 23 kwietnia pojawił się na świecie ich syn, książę Louis. Widziano ją wtedy na schodach słynnego Lindo Wing, a później, jak przemykała przez Windsor podczas piątkowej generalnej próby przed ślubem. Teraz mogliśmy podziwiać ją w pełnej krasie, jak zwykle oszałamiająco piękną i stylową w swojej kreacji. Trzeba przyznać – nie zawiodła.

Księżna postawiła na kreację w pastelowymżółtym kolorze, dobierając do niego kapelusz z okazałym pękiem kwiatów w tym samym odcieniu. Skromny dekolt, wcięcie w talii i kończąca się przed kolanem spódnica świetnie podkreślały figurę Kate, która miesiąc po porodzie wyglądała naprawdę znakomicie. Trzeba przyznać, że wiedziała jak wybrać stylizację by nie przyćmić panny młodej w jej dniu.

Do swojej kreacji księżna wybrała niewysokie szpilki i delikatną biżuterię, a całość dopięła rozpuszczonymi włosami i bardzo naturalnym makijażem.

Jak wam się podoba?

Nie tylko księżna Kate oczarowała świat swoją ślubną suknią! Oto 10 najgłośniejszych kreacji na królewskich dworach!

Książę Harry i Meghan Markle wzięli ślub! Panna młoda oczarowała swoją suknią ślubną [DUŻO ZDJĘĆ]

Książę Harry celebruje swój wielki dzień! W towarzystwie księcia Williama wyczekiwał pięknej Meghan Markle

Księżna Kate czy Meghan Markle? Która wyglądała lepiej?Komentarzy: 1


bożena | 20 maja 2018, 11:14

Troszeczkę jeszcze tego brzuszka ma, ale jak na miesiąc po wyglądała zjawiskowo. Ja miesiąc po urodzeniu to nadal arbuza miałam, także nie wiem jak ona to robi. Tak naprawdę schudłam dopiero jak przestałam karmić i zaczęłam inaczej jeść, a metabolizm poprawiłam z iqgreen. Wcześnie to jakieś pojedyncze kilogramy uleciały.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×