Szukaj

Ciężarna Księżna Kate stworzyła własny portal! Swoim medialnym posunięciem zaskoczyła nawet Królową Elżbietę II!

Księżna Kate stworzyła własny portal internetowy

Księżna Kate nie próżnuje. Choć jest w zaawansowanej ciąży i powinna się oszczędzać, wykorzystuje całą swoją energię na pomoc najmłodszym. Odwiedza szpitale, szkoły, spędza czas z chorymi maluchami, ze zdrowymi gra w piłkę… Zainteresowała się również tematem zdrowia psychicznego wśród uczniów i tak wsiąknęła w temat, że przy pomocy poddanych stworzyła portal, który ma pomóc nauczycielom w zrozumieniu istoty problemu i nauce przekazywania dzieciom informacji o chorobach psychicznych i ich zwalczaniu.

24 stycznia wystartuje strona internetowa, powiązana z fundacją charytatywną Heads Together, skierowana do szkół, których pedagodzy będą czerpać umiejętności i wiedzę w niesieniu pomocy, informacji i wiedzy dotyczących depresji, stanów lękowych czy zaburzeń odżywiania.

Podobno królowa Elżbieta II, która nie jest zwolenniczką obecności rodziny królewskiej w internecie, nie miała nic przeciwko projektowi Kate, a nawet przyklasnęła, gdy tylko dotarła do niej informacja o wdrożeniu pomysłu w życie.

Księżna Kate nie przepada za Meghan Markle! Wprowadza zatem radykalne zmiany na królewskim dworze!

O czym jest serwis internetowy księżnej Kate?

Jak donosi The Telegraph, strona ma być przede wszystkim narzędziem pracy dla nauczycieli ze szkół podstawowych, w których dzieci najbardziej narażone są na stres – przejście z bezpiecznych ścian domu do głośnych, zatłoczonych szkolnych korytarzy bywa niezwykle stresujące, a adaptacja do społeczeństwa i rówieśników potrafi być skomplikowana:

Nauczyciele i pracownicy szkół odgrywają niezwykle ważną rolę w życiu młodego człowieka, ale często brak im środków by zapewnić odpowiednie wsparcie dla dzieci, które mają pod opieką. Do tej pory nie mieli do dyspozycji podobnej wiedzy w wydaniu internetowym, która pomogłaby im nawigować młodymi ludźmi – Internet często zawiera bowiem informacje niepewne, niejasne lub niezweryfikowane. Nauczyciele mają też problem w zidentyfikowaniu problemu. Nie wiedzą czy jest nim jednostka czy grupa – wyjaśniono w oświadczeniu wystosowanym z Kensington Palace.

Księżna Kate wyrobiła już sobie łatkę wojowniczki o zdrowie psychiczne dzieci i regularnie wypowiada się na temat wagi niesienia pomocy najmłodszym, którzy również zmagają się z chorobami psychicznymi i znęcaniem w szkole. W wideo, które udostępniła kilka tygodni temu, mówiła:

Mówienie o chorobach i problemach z psychiką pomaga nam uczyć się odpowiednich słów i zachowań, pokazuje z kim rozmawiać gdy nasze uczucia nas przerastają i nie możemy sobie z nim poradzić. Uczy też słuchania i niesienia pomocy, jeśli nasz przyjaciel przechodzi trudny okres – apelowała ciężarna księżna.

Postawa godna pochwały. Nie sądzicie, że zdrowie psychiczne powinno być bardziej szanowane?

https://jastrzabpost.pl/newsy/tiara-na-glowie-ksieznych-co-oznacza-kto-ja-moze-nosic_621413.html

Królowa Elżbieta II zdradziła słodką tajemnicę! To nie ona rządzi na królewskim dworze! Jest ktoś jeszcze bardziej stanowczy!

 

Paparazzi uchwycili ciążowy brzuszek księżnej Kate w najlepszym ujęciu jakie tylko mogli zrobić! Jest już pięknie zaokrąglony!


Księżna Kate w niebieskim płaszczu

Księżna Kate w niebieskim płaszczu

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate z ciążowym brzuszkiem w Bond Primary School

Księżna Kate z ciążowym brzuszkiem w Bond Primary School

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×