Szukaj

Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

Zdjęcie (1) Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

[1/11] Storna poświęcona trzeciemu dziecku Kate i Williama

Zdjęcie (2) Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

[2/11] Księżna Kate w ciąży na obchodach St. Patrick's Day

Zdjęcie (3) Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

[3/11] Księżna Kate w ciąży na obchodach St. Patrick's Day

Zdjęcie (4) Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

[4/11] Księżna Kate na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów

Zdjęcie (5) Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

[5/11] Księżna Kate i książę William po narodzinach George'a – 2013 rok

Zdjęcie (6) Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

[6/11] Księżna Kate i książę William po narodzinach Charlotte – 2015 rok

Zdjęcie (7) Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

[7/11] Księżna Kate w ciąży– Dzień Wspólnoty Narodów

Zdjęcie (8) Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

[8/11] Księżna Kate z ciążowym brzuszkiem w niebieskiej sukience Seraphine

Zdjęcie (9) Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

[9/11] Księżna Kate w podkreślającym jej ciążowy brzuch kemowym płaszczu

Zdjęcie (10) Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

[10/11] Księżna Kate odwiedziła podstawówkę

Zdjęcie (11) Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

[11/11] Księżna Kate z zegarkiem Cartier

×