Szukaj

Strona rodziny królewskiej przeżywa oblężenie! Pojawiły się pierwsze oficjalne informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

Rodzina królewska

Rodzina królewska

Strona internetowa trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama

Książę William i jego żona, księżna Kate, spodziewają się swojego trzeciego już dziecka, które ma przyjść na świat w przeciągu miesiąca. Z tej okazji, na oficjalnej stronie rodziny królewskiej powstała nowa podstrona dedykowana jeszcze nienarodzonemu dziecku książęcej pary. Z informacji opublikowanych na stronie dowiadujemy się, że administratorzy obiecują dzielić się z poddanymi nowymi informacjami w sprawie najmłodszej córki bądź też syna Williama i Kate tak szybko, jak to tylko będzie możliwe:

W październiku 2017 roku Pałac Kensington ogłosił wiadomość o tym, że księżna Kate i książę William oczekują na narodziny trzeciego potomka. Informacje w tym temacie będą opublikowane na tej stronie oraz w serwisach społecznościowych Pałacu Kensington – czytamy na royal.uk/baby.

Przypominamy, że według ostatnich ustaleń brytyjskich mediów, trzecie royal baby przyjdzie na świat 23 kwietnia, czyli w dzień świętego Jerzego, czyli w dniu patrona Wielkiej Brytanii. Z kolei na 29 kwietnia przypada siódma rocznica ślubu książęcej pary.

Fani rodziny królewskiej nie mogą doczekać się nowych informacji w sprawie dziecka – podobno mieszkańcy wysp bardzo angażują się w życie rodziny królewskiej i chętnie dyskutują o niewiadomych, takich jak imię czy płeć potomka. W takim wypadku podstrona na oficjalnej stronie rodziny królewskiej musi cieszyć się ogromnym zainteresowaniem wśród internautów na całym świecie – teraz nikt nie przegapi gorącego newsa.

Mamy tylko nadzieję, że w dniu porodu Kate serwery wytrzymają zainteresowanie 🙂

Bajkowy ślub na królewskim dworze! Panna młoda piękna jak księżna Kate, ale to o kreacji Kate Moss mówią wszyscy!

Księżna Kate na jednym z ostatnich wyjść przed porodem! Jej ciążowy brzuszek jest tak duży, że co chwilę musiała go podtrzymywać!

Sekrety z pałacu Kensington wyszły na jaw! Księżna Kate zorganizowała potajemne spotkanie z udziałem najważniejszych osób


Storna poświęcona trzeciemu dziecku Kate i Williama

Storna poświęcona trzeciemu dziecku Kate i Williama

Księżna Kate w ciąży na obchodach St. Patrick's Day

Księżna Kate w ciąży na obchodach St. Patrick's Day

Księżna Kate w ciąży na obchodach St. Patrick's Day

Księżna Kate w ciąży na obchodach St. Patrick's Day

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×