Szukaj

Księżna Kate upolowała w Zarze piękny dodatek, który jest tani i do kupienia w Polsce! W sprzedaży pozostały ostatnie sztuki

Księżna Kate, Zara

Księżna Kate, Zara

Księżna Kate nosi rzeczy z Zary. Podczas gali z okazji Dnia Pamięci miała na sobie dodatek, który kupiła w sieciówce. Zapłaciła za niego grosze. Jest piękny, tani i jeszcze dostępny w sprzedaży!

Na 11 listopada w krajach Wspólnoty Narodów oraz we Francji przypada Dzień Pamięci, czyli święto obchodzone na cześć żołnierzy poległych w wojnach. Co roku o godzinie 11.00 zmarłym oddawana jest cześć w formie dwóch minut ciszy. Każdy z obywateli, o ile ma sposobność, przystaje na tę chwilę. Brytyjska rodzina królewska już w sobotę postanowiła uczcić pamięć weteranów.

Zobacz: Smutne Meghan Markle i księżna Kate uczciły Dzień Pamięci. U boku królowej wystąpiła tylko jedna z nich. Skąd taka decyzja?

Na uroczystej gali w Royal Albert Hall w Londynie pojawili się niemal wszyscy przedstawiciele rodu Windsorów, wśród nich księżna Kate z mężem, którzy zasiedli w centralnym miejscu loży honorowej, u boku królowej Elżbiety II. Wszyscy uczestnicy wydarzenia mieli na sobie eleganckie stroje w stonowanych kolorach, które zdobił nieodłączny symbol Dnia Pamięci – broszka przedstawiająca czerwone maki. Uwagę internautów przykuła szczególnie stylizacja Kate.

Księżna Kate ma tanią opaskę z Zary. Ile kosztuje?

Księżna Cambridge w Royal Albert Hall prezentowała się nienagannie. Jej kreacją zachwyciło się wiele fanek trendów, wśród których jeszcze większy podziw wzbudził dodatek, na jaki zdecydowała się ich ulubienica. Szybko okazało się, że jest on dostępny w nowej kolekcji popularnej sieciówki i kosztuje grosze.

Opaska księżnej Kate zrobiła furorę w sieci. Media od razu odnalazły tę charakterystyczną część garderoby na stronie marki Zara. Okazuje się, że czarna opaska na włosy z wypełnieniem i błyszczącymi aplikacjami kosztuje tylko 79,90 złotych. Biorąc pod uwagę zasobność portfela brytyjskiej rodziny królewskiej, taka cena wydaje się śmiesznie niska. Warto dodać, że w sprzedaży w butiku online pozostały już tylko ostatnie sztuki stylowego gadżetu.

Zobacz: Księżna Kate i Meghan Markle pojawiły się razem publicznie. To był wielki pojedynek na kreacje. Która wyglądała lepiej?

Opaska z Zary za 79,90 złotych

Opaska z Zary za 79,90 złotych

Księżna Kate do czarnej opaski dopasowała  granatową kreację z dekoltem smacznie eksponującym jej ciało. Z uroczym drobiazgiem wplecionym we włosy Middleton, świetnie współgrały pozostałe dodatki – puzderko Alexander McQueen (ponad 7 tys. zł.) oraz ciemne szpilki Jimmy Choo (2 tys. zł.).

Księżna Kate na Dniu Pamięci w Royal Albert Hall

Księżna Kate na Dniu Pamięci w Royal Albert Hall

Trzeba przyznać, że całość prezentowała się bardzo dobrze. Nic dziwnego, że czarna opaska z Zary stała się hitem, a kobiety wykupują ją, pragnąc wyglądać jak przyszła monarchini Wielkiej Brytanii.

Zobacz: To, co Meghan Markle zrobiła księżnej Kate zasługuje na naganę! Księżna Sussexu już się tłumaczy!


Księżna Kate ma opaskę z Zary

Księżna Kate ma opaskę z Zary

Księżna Kate na Dniu Pamięci w Royal Albert Hall

Księżna Kate na Dniu Pamięci w Royal Albert Hall

Księżna Kate w Roya Albert Hall

Księżna Kate w Roya Albert Hall

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×