Szukaj

Pierwsza randka księżnej Kate i księcia Williama była porażką. Jak wyglądała?

Księżna Kate i książę William

Pierwsza randka księżnej Kate i księcia Williama

Zanim Kate Middleton poślubiła księcia Williama i zdobyła tytuł księżnej, była zwykłą Brytyjką o niezwykłej urodzie. Tak silnej, że oczarowała następcę tronu. Jak wyglądały początki jednego z popularniejszych małżeństw na świecie?

Para poznała się w 2002 roku na uczelni w Szkocji, gdzie oboje studiowali. Kate wówczas brała udział w studenckim pokazie mody. Ubrana w przezroczystą sukienkę, zauroczyła przyszłego męża. Chociaż początkowo tylko się przyjaźnili, zamieszkali razem. Stali się bliskimi przyjaciółmi, a kilka lat później zakochali się w sobie.

Jak podaje The Express pierwsze spotkania zakochanych były dość specyficzne. Kate podobno była bardzo nieśmiała i musiało minąć sporo czasu zanim przyzwyczaiła się, by Williama nie traktować jako księcia, a kolegę. Początkowo podczas rozmów często zjadały ją nerwy do tego stopnia, że robiła się czerwona:

Zajęło nam dużo czasu, zanim się dobrze poznaliśmy – powiedziała księżna Kate.

Na szczęście księżna z czasem otworzyła się i przy Williamie zaczęła czuć się swobodnie. Do tego stopnia, że u boku ukochanego nie straszni byli jej paparazzi, którzy śledzili zakochanych niemal na każdym kroku. Wszystko przez to, że następca brytyjskiego tronu nie poślubił wcześniej kobiety spoza arystokracji. Młodzi byli więc na językach wszystkich.

Księżna Kate, kiedy oficjalnie poślubiła Williama, nie poddawała się i robiła wszystko, by Brytyjczycy ją pokochali. I udało jej się. Przez kilka lat małżeństwa, księżnej udało się zdobyć serca tysiąca osób na całym świecie.

Szok! Księżna Kate zerwała z księciem Williamem! Aż ciężko uwierzyć w jej słowa o rozstaniu

Kto do tego dopuścił?! Księżna Diana miała pierścionek zaręczynowy, który obniżał jej rangę. Tłumaczymy dlaczego

Księżna Kate jednego koloru unika jak ognia! Nigdy w nim jej nie zobaczymy. Nie uwierzycie dlaczego


Czy William i Kate do siebie pasują?

×