Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Księżna Kate ma cenne rady dla młodych mam. To dlatego sama uchodzi za wzór

Księżna Kate metody wychowawcze


Księżna Kate o wychowywaniu dzieci

Księżna Kate w bardzo krótkim czasie wyrosła na idolkę Brytyjczyków. Każda jej stylizacja, zachowanie, a nawet przemyślenia, są inspiracją dla społeczeństwa. Tym razem księżna zabłysnęła swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. W pięknych słowach opowiedziała, jak wielkim wyzwaniem dla każdej kobiety jest wychowywanie dzieci. Jako młoda mama, wychowująca syna George’a i córkę Charlotte, doskonale zdaje sobie sprawę z trudnego zadania, któremu wciąż musi sprostać.

Kate apeluje, aby młode mamy nie wstydziły się prosić o pomoc w razie potrzeby. Przyznaje, że nie jest to oznaka słabości, a walki o przyszłość swoich dzieci:

To ważne, żeby mówić o tym, jak cudowne jest macierzyństwo, ale również o tym, z jakim wysiłkiem i presją jest związane. Nie jest to łatwe zadanie i proszenie o pomoc nie powinno być postrzegane jako słabość. Jeśli którakolwiek z nas miałaby gorączkę w czasie ciąży, szukałaby pomocy u lekarza. Proszenie o wsparcie w kwestii naszego zdrowia psychicznego niczym się nie różni od tej sytuacji. Nasze dzieci potrzebują nas, żebyśmy ich wspierały i opiekowały się nimi. Bardzo ważna dla naszego dobrego samopoczucia jest rozmowa, która powinna być częścią naszego codziennego życia. Rozmowa na temat problemów z przyjacielem czy inną bliską osoba może sprawić, że poczujemy się lepiej

Niedawno księżna Kate i książę William podjęli decyzję o wysłaniu prawie 4-letniego syna do szkoły. We wrześniu rozpocznie naukę w prywatnej szkole Thomas’s Battersea na południu Londynu, w której jeden semestr kosztuje ok. 30 tysięcy złotych. Placówka kładzie nacisk na naukę podstawowych wartości, takich jak: życzliwość, uprzejmość, zaufanie i pokora, czyli to, co w rodzinie królewskiej jest najważniejsze.

Zobacz: Księżna Kate jest w trzeciej ciąży? Wygadał się jej 3-letni syn

Księżna Kate jak wychowuje dzieci?

Księżna Kate jak wychowuje dzieci?

Księżna Kate o metodach wychowawczych

Księżna Kate o metodach wychowawczych

George czy Charlotte – które z dzieci Kate i Williama wzbudza większą sympatię?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×