Szukaj

Księżna Kate zdradziła sekret Charlotte i zawstydziła księcia Williama. To dopiero diss

Księżniczka Charlotte i książę William i księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte i książę William i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i książę William odwiedzili centrum muzułmańskie Aga Khan. To tam, podczas rozmów, okazało się, że mała Charlotte, jest odważniejsza od swojego taty. Zobaczcie, jak Kate zawstydziła męża.

Księżna Kate i książę William, to jedno z bardziej znanych małżeństw na świecie, a nie mniej znane staja się ich dzieci, George, Charlotte i mały Louis. Para niedawno została sfotografowana podczas odwiedzin w Aga Khan Centre w Londynie, które były przygotowaniem do wizyty w Pakistanie. To tam, podczas luźniej rozmowy Kate zdradziła sekret córki i delikatnie zawstydziła męża.

Zobacz: Księżna Kate rozgadała się o księciu Louisie! Jest totalnym przeciwieństwem George’a i Charlotte!

Kate i William w Aga Khan Centre – co zdradziła księżna?

Książę i księżna Cambridge często ujawniają ciekawostki na temat swoich dzieci, od hobby po ulubione jedzenie, a podczas wizyty w Aga Khan, zachwyciła królewskich fanów, dając wgląd w rodzinne życie rodziny, podczas specjalnego przyjęcia w centrum.

Rozmawiając z gośćmi, para powiedziała, że ​​nie mogą się doczekać, aby spróbować jedzenia podczas podróży, a Kate dała fanom wgląd w jej rodzinne posiłki, przyznając, że czasami gotuje curry w domu, tworząc jedną wersję dla ich trojga dzieci, a drugą dla dorosłych.

To takie trudne gotować curry z rodziną. Dzieci mają porcję bez przypraw, twoja porcja jest średnio przyprawiona – powiedziała do Williama – ale Charlotte jest całkiem niezła z pikantnym jedzeniem – dodała.

Zobacz: Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate przybierają na sile! Pojawił się mocny dowód

Książę William – nie lubi pikantnego jedzenia?

Kate wcześniej przyznała, że ​​jest fanem pikantnych potraw, choć przed królewską wycieczką po Indiach w 2016 roku powiedziała, że ​​jej mąż niekoniecznie radzi sobie z nadmiarem przypraw. Jej mąż powiedział gościom, że woli średnio ostre jedzenie, coś, co – jak zaznaczyła jedna z osób – nie istnieje w Pakistanie.

Ja i ostre przyprawy –  nie nie lubimy się za bardzo – powiedział – Uwielbiam lekko pikantne, ale nie ostre.

Wygląda na to, że czteroletnia księżniczka Charlotte jest o wiele odważniejsza, jeśli chodzi o smaki jedzenia niż jej tata!

Na początku tego roku księżna powiedziała uczniom ze szkoły podstawowej w Lavender, że książę George i księżniczka Charlotte uwielbiają pomagać w gotowaniu.

Zobacz: Kate na pokładzie samolotu ma dziwne wymagania. Podczas ostatniej podróży zrobiło się niezręcznie


Księżna Kate i William w Aga Khan

Księżna Kate i William w Aga Khan

Księżna Kate i William w Aga Khan

Księżna Kate i William w Aga Khan

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×