Szukaj

Księżna Kate udostępniła post na Instagramie, a jej brat nie powstrzymał emocji. Wielka radość w rodzinie królewskiej

Księżna Kate i James Middleton

Księżna Kate i James Middleton

Księżna Kate udostępniła post na Instagramie, w którym przekazała radosne wieści. Jej brat James Middleton nie powstrzymał emocji i postanowił zareagować. Internauci zachwycają się razem z nim.

Księżna Kate stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet na całym świecie. Panie, chcąc być jak swoja idolka, wybierają m.in. podobne stylizacje. Odpowiednich ubrań szukają nie tylko u topowych projektantów, ale także w sieciówkach. Żona Williama często sięga po stroje, które kosztują niewiele. Ostatnio chętnie lansuje trend na nadawanie starym ciuchom drugiego życia.

Kate jest też ulubienicą tabloidów, które co jakiś czas serwują swoim czytelnikom nowe ciekawostki z jej życia prywatnego. Brukowce regularnie obiega informacja o czwartej ciąży księżnej Cambridge. Niektóre tytuły donosiły, że spodziewa się nie jednego, a dwójki dzieci. Żadna z tych rewelacji się jednak nie potwierdziła.

Zobacz: 10 dni po wyznaniu Meghan o poronieniu przyszła pora na rewelacje o Kate. A to niespodzianka…

Księżna Kate udostępniła nowy post na Instagramie. Co na to jej brat?

Księżna stara się sumienie wypełniać swoje obowiązki. Towarzyszy mężowi podczas służbowych spotkań, jest także aktywna w social mediach. Na oficjalnych kontach jej i jej małżonka regularnie pojawiają się nowe wieści.

Niedawno na Instagramie Kate i Williama opublikowano post związany z nową publikacją księżnej. Mowa o albumie, który powstał we współpracy członkini rodziny królewskiej z National Portrait Gallery. Ma on zaprezentować zdjęcia, które wygrały w plebiscycie Hold Still.

Książka skupi się przede wszystkim na fotografiach, które pokażą codzienność Brytyjczyków w czasie pandemii koronawirusa. Już teraz wiadomo, że pojawią się te zrobione przez Kate, które powstały w pałacu. Żona Williama zadba o literacką oprawę. Ukochana przyszłego króla udostępniła w sieci fragment wstępu, w którym przekonuje, że ostatnie miesiące były trudnym czasem:

Gdy wspominać będziemy pandemię Covid-19 w przyszłych dekadach, będziemy z pewnością pamiętać o wszystkich wyzwaniach, którym musieliśmy stawić czoła – o tych, którzy odeszli, o izolacji od naszych najbliższych i wysiłku służb ratunkowych. Ale będziemy pamiętać również pozytywy: niesamowite gesty dobroci, bohaterów bez peleryn, i to, jak wszyscy zaadaptowaliśmy się do tego nowego życia.

Wpis wywołał wśród internautów żywiołowe reakcje. Zareagował na niego nawet brat księżnej, James Middleton. Mężczyzna w komentarzu umieścił emotikon serca, czym poruszył fanów rodziny królewskiej. Są oni przekonani, że rodzeństwo może zawsze na siebie liczyć.


Reakcja brata księżnej Kate na wpis

Reakcja brata księżnej Kate na wpis

Księżna Kate zapowiedziała swoją publikację

Księżna Kate zapowiedziała swoją publikację

Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×