Szukaj

Księżna Kate złamała rodzinną tradycję w urodziny księżniczki Charlotte! Fani są zrozpaczeni

Księżniczka Charlotte płacze

Nie będzie urodzinowego portretu księżniczki Charlotte. Dlaczego?

Decyzja księżnej Kate i księcia Williama by w każde urodziny księżniczki Charlotte i księcia George’a publikować ich nowe oficjalne portrety stała się czymś w rodzaju tradycji, którą kochają wszyscy poddani rodziny królewskiej. Jednak w tym roku prawdopodobnie nie zobaczymy nowego zdjęcia księżniczki Charlotte, która 2 maja skończyła 3 latka. Dlaczego? Rodzice martwią się o swoją śliczną córeczkę, zwłaszcza, że ostatnich kilka miesięcy było dla rodziny królewskiej bardzo pracowitych, a co za tym idzie, dla małych Cambridge’ów również.

Księżniczka Charlotte kończy 3 lata! Z tej okazji przypominamy najgłośniejsze zdjęcia małej damy

William i Kate przykładają wszelkich starań by chronić prywatność swoich dzieci, a doroczne publikowanie urodzinowego zdjęcia było ich sprytnym sposobem na zaspokojenie ciekawości ludzi. Niemniej jednak, książę George i księżniczka Charlotte pojawili się po długiej przerwie od publicznych wystąpień w szpitalu po narodzinach księcia Louisa. Właśnie z tego powodu rodzina królewska może odczuwać opory przed wypuszczeniem oficjalnego portretu dziewczynki, ale jest również inny. Po narodzinach Charlotte, książęca para pokazała światu serię zdjęć z pierworodnym synem, trzymającym młodszą siostrę w ramionach.

Fotografie wykonała księżna Kate i bardzo możliwe, że możemy spodziewać się podobnego zestawu z udziałem całej uroczej trójki. Nie wspominając już o ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego, podczas którego dwoje z trojga królewskich dzieci będzie miało do odegrania swoją rolę. Nic więc dziwnego, że rodzina królewska nie pali się do pokazania światu oficjalnego urodzinowego zdjęcia. Królewskie dzieci pokażą się wystarczająco wiele razy w najbliższych tygodniach, bo 9 czerwca odbędzie się doroczna parada, podczas której cała rodzina królewska wychodzi na słynny balkon w pałacu Buckingham.

Książę i księżna wiedzą, że ich dzieci wzbudzają sporo zainteresowania. Nic dziwnego, że próbują je chronić na wszystkie sposoby.

Bławatkowa sukienusia księżniczki Charlotte to HIT internetu! Ciuszek błyskawicznie zniknął ze sklepów!

Dokonano niemożliwego! Wybrano trzy najbardziej genialne zdjęcia księżnej Kate i księcia Williama z dziećmi! Oto największe perełki

Księżniczka Charlotte ma dopiero 3 lata, a już przeszła do historii. Jest pierwszą… kobietą, która dokonała niemożliwego


George, Charlotte czy Louis – które z dzieci Kate i Williama wzbudza większą sympatię?

×