Szukaj

Księżna Kate pokazała swoją prawdziwą twarz! Wszyscy się mylili, tylko Meghan miała rację!

Księżna Kate choroba

Księżna Kate choroba

Księżna Kate pokłóciła się z przyjaciółką

Ciemne chmury pojawiły się nad głową księżnej Kate. Brytyjskie media donoszą o kolejnej osobie, z którą skonfliktowała się żona Williama. Co gorsza, ma zamiar pozbyć się przyjaciółki!

Okazuje się, że życie księżnej Kate usłane było różami dopóki do rodziny królewskiej nie weszła Meghan Markle. O tym, że delikatnie mówiąc Panie za sobą nie przepadają nie trzeba przypominać. Żona Williama zazdrości księżnej Sussex tego, że tak szybko zyskała przychylność królowej, ale przede wszystkim Brytyjczyków. Konflikt zaognił ślub Harry’ego z byłą aktorką, który przysłonił nawet narodziny trzeciego dziecka Kate księcia Louisa. Wszystko to spowodowało, że zawsze grzeczna i potulna Kate stała się podejrzliwa i bardzo humorzasta.

Mało kto wierzył, że Kate może być taką zazdrośnicą. Na światło dzienne wychodzi bowiem teraz jeszcze ciemniejsza jej strona charakteru. Jak podaje magazyn The Sun, Middleton pokłóciła się ze swoją wieloletnią przyjaciółką. I choć szczegóły nie są znane, sprawa wygląda bardzo poważnie. Ponoć księżna Cambridge jest tak bardzo wściekła na Rose Hanbury, że ma zamiar zrobić wszystko, by pozbyć się jej z dworu królewskiego, a to łatwe raczej nie będzie.

W grę wchodzą historyczne powiązania obu pań. Bowiem babcia Rose była druhną na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa. Tak szybkie wykluczenie z rodziny wydaje się więc wręcz niemożliwe.

Najbardziej na całej aferze ucierpi z pewnością żona Williama. Od zawsze uważana była za uprzejmą i koleżeńską osobę, a teraz zarzuca się jej mściwość. Jaka jest prawda? Czekamy na kolejne doniesienia z Wielkiej Brytanii.

Brytyjczycy przecierali oczy z niedowierzania! Księżna Kate zadziwiła tysiące gapiów. Zrobiła coś niewyobrażalnego!

Księżna Kate wpadła w furię i wywołała skandal. Jej zachowanie komentuje cała Wielka Brytania!

Księżna Kate przeszła przez piekło! Zanim została żoną Williama dostała nieźle w kość


Księżna Kate w Centrum Zdrowia Dziecka w Londynie

Księżna Kate w Centrum Zdrowia Dziecka w Londynie

Księżna Kate i książę William na obchodach Dnia Świętego Patryka

Księżna Kate i książę William na obchodach Dnia Świętego Patryka

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×