Wirtualna Polska

Księżna Kate nie szanuje królowej Camilli? Po tym, co dostrzegły kamery, nie ma wątpliwości, że powiało chłodem

Księżna Kate nie szanuje królowej Camilli? Po tym, co dostrzegły kamery, nie ma wątpliwości, że powiało chłodem

Księżna Kate i księżna Camilla

Księżna Kate i Camilla trzymają się blisko? Podczas koronacji doszło do incydentu, który wiele mówi o relacjach obecnej i przyszłej królowej. 

Wirtualna Polska

Księżna Kate jest dla wielu Brytyjczyków uosobieniem piękna, elegancji i taktu. Nie wyobrażają sobie lepszej przyszłej królowej. Kate jest chwalona za każdą rolę, którą odgrywa – przyszłej królowej, ale także patronki organizacji charytatywnych, matki i żony. Jest inspiracją dla wielu kobiet, także w zakresie mody.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Księżna Kate – prawdziwa ikona

Kate potrafi zachowywać się bardzo naturalnie i swobodnie, kiedy spotyka się z poddanymi. Ma ogromne poczucie humoru i potrafi żartować. Tę swobodę cenią zwłaszcza młodsi poddani Korony.

Doskonale wpasowała się także w niełatwe życie w rodzinie królewskiej. Przede wszystkim do perfekcji opanowała protokół, dzięki któremu w każdej oficjalnej sytuacji zachowuje się jak dama. Tego właśnie wymaga się od żony następcy tronu.

Zwłaszcza podczas oficjalnych ceremonii, każdy ruch Kate jest uważnie śledzony, a następnie analizowany. Nic dziwnego. Członkowie rodziny królewskiej nie często mają szansę na to, by móc powiedzieć coś wprost. Ograniczają się zatem do subtelnych gestów czy korzystają z pewnych symboli, które mówią więcej niż słowa.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Brak akceptacji księżnej Kate dla Camilli jako królowej?

Niesnaski i konflikty w rodzinie królewskiej to nic nowego. Zwykle jednak ich bohaterami są Meghan i Harry, Książę William stara się pilnować, bo ciąży na nim ogromna odpowiedzialność jako na następcy tronu, choć i jemu zdarzają się potknięcia. Tym razem to jego żona dopuściła się zachowania, którego nigdy byśmy się po niej nie spodziewali.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na nagraniu z opactwa Westminster widać, że gdy Camilla opuszczała kościół, tylko jedna osoba nie pokłoniła się nowej królowej. Była to Kate. Czy księżna zamyśliła się, czy to zachowanie miało drugie dno?

Być może chodziło o to, że rodzina księżnej została niemal zupełnie pominięta, jeśli chodzi o zaproszenia na ceremonię? Może chodzi o ogólną niechęć do Camilli? Książę Harry w swojej biografii pisze, że wraz z bratem prosili ojca, by jej nie poślubiał. To możne być dobry trop, zwłaszcza, ze również William pominął królową w swoim przemówieniu podczas koronacyjnego koncertu. Księżna Kate, jako dobra żona, trzyma z nim wspólny front?

Wirtualna Polska

Jak sądzicie?


Królowa Camilla - portret po koronacji

Królowa Camilla - portret po koronacji

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Książę Louis, księżna Kate, księżniczka Charlotte - koronacja Karola III (fot. ONS)

Książę Louis, księżna Kate, księżniczka Charlotte - koronacja Karola III (fot. ONS)

Król Karol III i królowa Camilla - portret po koronacji

Król Karol III i królowa Camilla - portret po koronacji

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  o 20:34
  Wymyśliłabyś coś nowego, tłumoku!

  • Gość pisze:

   Ale po co wymyślać cokolwiek by odpisać takiej jak ty?:))
   Tlumokiem to nazywaj to co cię wyleglo, to musiała być wyjątkowo kiepska maciora skoro miot taki żałosny :)))
   Przecież i tak tu warujesz czekając na moją odpowiedź, jak grzeczna suczka czekajaca na polecenia swojej pani :)))

  • Gość pisze:

   Tak trzymaj.

 • kiki pisze:

  Zycze Kamili, scierce Karolka Tamponka, zeby zyla dluzej od niego. Wtedy zrobi sie ciekawie i moze wiedzma dostanie to na co zasluguje.

 • Gość pisze:

  o 20:34
  Jeśli nie jesteś zochą, to po co odpisujesz?:) Jesteś głupia i przewidywalna jak mało kto. Wystarczy jedno gwizdnięcie, a ty już przylatujesz w podskokach! :):):) Oj, zocha – troszkę godności.:):):)

  • Gość pisze:

   A ty wciąż tu piszesz do swojej starej?
   Nie możesz jej w oczy powiedzieć, że jest głupia i puszczalska skoro przylatuje na każde gwizdniecie? :)))
   Ciebie tez zrobil jej klient, patusko? 🙂

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Artykulik mówi o tym, że Kate nie szanuje Camilli, a w komentarzach naczelna hejterka pisze o Meghan! Nie może bez niej życ czy też jej głupota niektórych osiągnęła rozmiary Kosmosu! :):):)

  • Gość pisze:

   Naczelna hejterka to pisze o meg używając imienia Kate , więc ja poprawiam.
   Serio, tepa karyno, coś takiego jak ty nie powinno pisać o głupocie. Fanki meg są jej uosobieniem :)))

  • Anonim pisze:

   Halo, szpital w Tworkach pacjentka wam się chyba zgubiła. Proszę przyjechać na Jastrzębia z mocnym kaftanem.
   Ps. Tak, tak chodzi o ciebie panno Aport. 😜 😂

  • Gość pisze:

   Musisz świetnie znać szpital w tworkach, ale podejrzewam, że ciebie sami wypuścili uznając, że powinnaś leczyć się u weta 🙂
   Oj biedna ty, całe życie wolali na ciebie aport i ty myślisz, że to imię :)))
   Może sprawdź w dokumentach jak się nazywasz, choć pewnie brzydko, w końcu nikt cię nie chciał :)))
   Nazywaj swój miot Aport, ludzkie dzieci będą miały ułatwienie, a twój prosiak będzie wiedział gdzie jest jego miejsce.
   To było polecenie od twojej pani , nie musisz dziękować :)))

 • Gość pisze:

  Camilla zapolowała na Karola, a Kate na Williama – są bardzo podobne jeśli chodzi o cele życiowe i strategię, dlatego się nie znoszą

  • Gość pisze:

   Kate nie musiała na nikogo polować.
   Tym bardziej nie miała romansu z zonatym 🙂
   Ale coś w tym jest, meg upolowala uposledzonego hazza, dlatego nie znosi kobiet, które mają normalnych mężów 🙂

 • Gość pisze:

  Camillę zabezpieczy Karol w taki sposób, żeby nie musiała być od kogokolwiek zależna. To nie średniowiecze, żeby William miał decydować po śmierci ojca o życiu Camilli. Jedynie może się jej pozbyć z dworu. W Tower jej nie zamknie. :):):)

  • Gość pisze:

   Karola także obowiązują pewne reguły, które nie pozwalają na oddanie rodzinnego majątku obcej babie.
   Wystarczy, że pozbędzie się jej z dworu. Zawsze może też, oczywiście w ramach oszczędności, ograniczyć albo w ogóle wycofać jej ochronę. Oraz uprzykrzac jej życie na wiele różnych sposobów.
   Camilla jest nielubiana, a oszczędności zawsze dobrze widziane :)))

 • Gość pisze:

  Też nie szanuje takich bab które dla zysku włażą w życie żonatego chlopa i niszczą małżeństwo życie zony mena.Mezczyni pustostan bawią się kobietami leza na lep burdelowych bab .bo Grażyny dla zdobycia Janusza zrobią z siebie szmate. Jeżdżą za nim dają dopy tak by chłopu oczami wyszły doznania miłosne. Burdel baba ma te chwycili opanowane do perfekcji..cel niby baby osiągną lecz nie do końca. Zasłony miłości opadną Janusz zostawił Grażynę po latach z braku nowych kasków naiwnych Januszy wyrzucona baba Grażyna drzwiami wraca oknem..znow babcia wampir energetyczny walczy o powrót do kochasia znow wlazla w jego życie jakże żałosna babcia 67 latka..jak żałosny jest Janusz ukradkiem podtrzymuje kontakt jaki żałosny widok Janusza oszusta który nie potrafi kolejny raz pogonić babe baranice bo bierze go na litość.moze szantaż emocjonalny stosuje.Niszczaca Grażyna baranica zapomina ze zlo wraca.Czyni to baranica Grażyna nie z miłości lecz ze złości msciwa wyrachowana babcia .Nigdy nie znajdzie szczęścia niszcząc życie związki byłym kochankom. Podobnie niby królowa jest królowa ma obciążone sumienie śmiercią Diany.Walczyla nie o miłość Karola lecz wyrachowana baba marzyła o tronie. I tak nigdy nie zazna szczęścia spokoju, sympatii ludzi.Podobnie Grażyna baranica zwana bidula,zawsze będzie żyć ułuda nie zazna szczęścia dotąd dokąd nie odetnie sie od byłych menow..nue zazna szczęścia na cudzym nieszczęściu.. bo pamięć o chorej kobiecie jakiej wlazla w życie trwa ..nie zmarła wraz z nią. Warszawa duża może ja znajdzie jakiś men.Goni za chlopami i co nic .mężczyźni to zdobywcy nie lubią kobiet goniuch.

  • Gość pisze:

   Popieram Pani wypowiedź w stu procentach . Pozdrawiam.

  • Gość pisze:

   Idealnie odpisałaś Katevi jej rodzinę. Co prawda Wilk nie miał żony, ale miał dziewczynę. Ale stara Middleton na glowie stawala, żeby to go omotac i prześladowani to przez kilkanaście lat. Raz jak się Williamowi udało Kate pozbyć, krzyczał do kumpli ” nareszcie wolny”. Ale jak Kate drzwiami wyrzucił, tonoknem wlazla, i to razem z matką i siostra.

  • Gość pisze:

   Nie miał dziewczyny gdy zaczęli się spotykać, wcześniejszy związek zakończył się gdy wyjechał na studia i nie miał żadnej innej odkąd z nią był.
   Po co klamiesz?
   To megi wciąż była z kucharzem gdy zaczęła spotykać się z Harrym.
   Mama Kate nie jest stara i wygląda dobrze jak na swój wiek, w przeciwieństwie do ohydnej czarownicy -kryminalistki , starej maciory ragland :)))
   KW wzięli ślub gdy mieli po 29 lat o jakich więc kilkunastu latach piszesz?
   Ponadto nie mam pojęcia jak można przesladowac czy spotykać się wbrew woli czlowieka, który od zawsze miał tak ścisła ochronę jak Will.
   Jesteś głupia mitomanka dokładnie tak jak megi, z której „pościgu” 10 minut w taksówce w korku śmieje się cały internet:))))

  • Gość pisze:

   Cały internet śmiał się z wirtuozerskiego występu Kate na Eurowizji! :):):)

  • Gość pisze:

   16.26 nieprawda, śmiały się tylko przyglupie fanki meg, które nie wiedzą jak wygląda praca przy tworzeniu teledysku.
   Ale megi dała radę, najpierw Cameron Diaz i Gwyneth Paltrow zdementowaly plotki o spotkaniu z jachtowka na pizzy, potem rodzice dzieci, których wizerunek został bezprawnie użyty przez HM , a potem był 10 minutowy pościg w taksówce, któremu zaprzeczyła policja i burmistrz NT oraz każdy kto zna tamtejsze warunki :)))

  • Gość pisze:

   Uwaga! Głupia zocha znowu nadaje!

  • Gość pisze:

   Przecież głupia zocha to twoja stara :)))
   Naprawdę nie musisz opowiadać o tej patologii, która cie wylegla.

  • Gość pisze:

   A czemu Grażyna,

 • Gość pisze:

  Księżna Kate jest z domu Goldschmit. Wszystko wiadomo kto by chciał położyć łapy na bogactwie Windsorow
  Teoretycznie gdyby coś stało się Karolowi ,królowa nadal będzie Camila

  • Gość pisze:

   Nie, ona jest z domu , ale bogactwo Windsorow w przeważającej części i tak trafi do dzieci K&W 🙂
   Gdyby coś się stało Karolowi to krolem zostanie William, a krolowa Kate.
   Camilla będzie tylko królowa wdową, starą, nielubiana i zależną od pasierba :)))

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×