Szukaj

Kate nie może mieć więcej dzieci? Tabloid pisze o dramacie księżnej. Doniesienia nie stawiają królowej w dobrym świetle

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate nie może mieć więcej dzieci. Tabloid pisze, że żona Williama ma złamane serce. Co ze sprawą ma wspólnego Elżbieta II?

Księżna Kate i książę William są już od dłuższego czasu ulubieńcami Brytyjczyków. Mówi się także, że i królowa darzy ich szczególnym sentymentem, bo nigdy jej nie rozczarowali i godnie reprezentują monarchię. Do tego dochowali się trojga słodkich dzieci, które także skradły serca poddanych Elżbiety II.

Na tym pięknym obrazku jest jednak rysa. Brytyjskie tabloidy przekazały smutne informacje. I to chwilę po tym, jak świat obiegła informacja o drugiej ciąży Meghan Markle

Księżna Kate nie może mieć więcej dzieci. Dlaczego?

Nagłówek w Globe brzmi: Nigdy więcej dzieci. Kate ma złamane serce!. Według informatora z dworu zabroniono księżnej rodzić kolejne dzieci. Sama królowa Elżbieta II stała za królewskim dekretem, ale to nie powstrzymało Middleton przed gwałtowną reakcją na decyzję monarchini.

Księżna miała rzekomo marzyć całe życie o sześciorgu dzieci, ale ponoć to się niestety nie ziści. Wszystko przez księcia Harry’ego i Meghan Markle, którzy opuścili rodzinę królewską. Po ich odejściu Middleton ma więcej obowiązków niż kiedykolwiek i nie ma szans na urlop macierzyński, gdyby miała ponownie zajść w ciążę. Właśnie stąd dekret królowej, mówiący, że troje będzie musiało wystarczyć.

Rodzina królewska rozpaczliwie potrzebuje Williama i Kate, aby uratować monarchię. Królowa Elżbieta powiedziała im, że przyszłość rodziny spoczywa na ich barkach – a Kate jest tak popularna, że ​​nie mogą pozwolić jej na spędzanie miesięcy poza sceną publiczną na urlopie macierzyńskim – czytamy na łamach bulwarówki.

Chociaż księżna Cambridge nie ukrywa sytuacji przed opinią publiczną, informator sugeruje, że jej reakcja była znacznie inna za kulisami:

Powiedziano mi, że Kate ma złamane serce. Jest mamą i zawsze chciała mieć dużo dzieci. Chociaż rozumie, że pałac znajduje się w kryzysie z powodu odejścia księcia Harry’ego i Markle, to nie może powstrzymać się od obwiniania tych dwojga za swoje kłopoty. Kiedy nikt nie słyszy, nie nazywa ich inaczej, jak samoluby.

Co ciekawe książę William podobno przyjął królewski dekret spokojnie:

William odczuwa wielką ulgę z powodu zakazu posiadania kolejnego dziecka. Middleton zawsze chciała mieć sześcioro dzieci, a gdyby sprawy potoczyły się po jej myśli, wkrótce ogłosiłaby czwartą ciążę. Książę William wie, że jego żona jest rozczarowana, ale uważa, że ich trójka wystarczy.

Jeśli te doniesienia są zgodne z prawdą, to cała ta sytuacja nie stawia królowej w najlepszym świetle.


Królowa Elżbieta II , Kate i William- garden party w pałacu  Buckingham

Królowa Elżbieta II , Kate i William- garden party w pałacu Buckingham

Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×