Szukaj

Księżna Kate na zakupach ze starszymi dziećmi. Fani rodziny królewskiej byli mocno zaskoczeni, tym co zobaczyli

Księżna Kate z dziećmi

Księżna Kate z dziećmi

Księżna Kate doskonale łączy macierzyństwo ze służbą dla monarchii. Ostatnio wybrała się z dziećmi na zakupy, a fani byli zachwyceni tym, co mieli okazję zobaczyć.

Rodzina królewska przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Już w lutym spadł na nich ogromny cios w momencie, gdy książę Filip trafił do szpitala. Przebywał tam niemal przez miesiąc. Zaledwie kilka dni po powrocie do zamku Windsor świat obiegły smutne informacje o jego śmierci. Pałac Buckingham wydał krótki komunikat, w którym przekazał notatkę w imieniu królowej.

Do momentu pogrzebu księcia Filipa członkowie rodziny królewskiej publikowali zdjęcia pełne pięknych wspomnień z nim związanych. Kilka fotografii pojawiło się na oficjalnym profilu księcia Williama i księżnej Kate. Wspominali oni chwile, które mąż królowej Elżbiety II spędził z ich dziećmi. W dniu pogrzebu pradziadka opiekowała się nimi niania.

Księżna Kate na zakupach z dziećmi

Księżna Kate stara się dzielić swoje obowiązki względem monarchii z macierzyństwem. Razem z księciem Williamem wychowują trójkę dzieci. Jako pierwszy na świat przyszedł książę George, który ma obecnie 7 lat, jego młodsza siostra to 5-letnia księżniczka Charlotte, a najmłodszy jest 2-letni książę Louis. Dzieci często towarzyszą swoim rodzicom podczas oficjalnych wyjść. Księżna Kate stara się również, by jej pociechy zaznały życia poza zamkiem.

Żona księcia Williama znana jest z tego, że lubi sama robić zakupy. Wiele razy była widziana w londyńskich marketach, gdzie kupowała podstawowe produkty. Niedawno jeden z fanów rodziny królewskiej spotkał ją na zakupach z dwójką starszych dzieci.

Księżna Kate z księciem George'em i księżniczką Charlotte na meczu polo, jest z nimi kochana ciocia

Księżna Kate z księciem George’em i księżniczką Charlotte na meczu polo, jest z nimi kochana ciocia

Kate była widziana w Smiggle na Kings Road w Londynie. Było to tuż przed powrotem jej dzieci do szkoły po wielkanocnej przerwie. To jak wspaniale zachowywały się książęce pociechy, wywarło wielkie wrażenie na gapiach:

Po prostu normalne, dobrze wychowane dzieci i normalny rodzic, który stara się postępować właściwie i to jest po prostu cudowne! – napisała na Twitterze jedna z fanek, którą cytuje magazyn Hello.

Zauważyła ona, że dzieci dysponowały własnym budżetem i same płaciły za zrobione przez siebie zakupy.

To nie pierwszy raz, gdy George i Charlotte byli z mamą na zakupach. Tuż przed pierwszym lockdownem jedna z fanek była zachwycona całą rodziną, którą spotkała w jednym z centrów handlowych.

Była z dziećmi i wyglądała ślicznie. Jest absolutnie piękna, a dzieci były piękne. Były tak dobrze wychowane.

Wygląda na to, że Kate pomimo natłoku obowiązków względem monarchii doskonale radzi sobie z opieką i wychowaniem dzieci.


Księżna Kate i William

Księżna Kate i William

Księżna Kate z dziećmi na meczu polo

Księżna Kate z dziećmi na meczu polo

Księżna Kate i William z dziećmi

Księżna Kate i William z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×