Szukaj

Co za klasa! Księżna Kate w białej stylizacji na Wimbledonie nie miała sobie równych!

Księżna Kate w białej sukni na Wimbledonie prezentowała się spektakularnie. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii olśniła swoim wyglądem. Zobacz zdjęcia.

Wimbledon 2019, czyli jedno z bardziej prestiżowych wydarzeń w świecie tenisa, wystartował. W wydarzeniu od lat uczestniczą tłumy fanów sportu. Wśród nich nie brakuje księżnej Kate, zwłaszcza, że żona Williama interesuje się tenisem od dziecka:

To sport, który uczy pewności siebie, daje inspirację młodym ludziom – przyznała na antenie BBC.

W zeszłym roku Kate próbowała przekonać do niego Meghan Markle. Tym razem zamiast księżnej, żonie Williama towarzyszyły koleżanki: Katie Boulter i Anne Keothavong. Panie doskonale bawiły się w swoim towarzystwie, czego dowodem mogą być zdjęcia krążące w sieci.

Kate nie tylko dobrze się bawiła, ale także świetnie wyglądała. Księżna wybrała prostą, a jednocześnie bardzo efektowną białą sukienkę marki Suzannah. Przepasała ją paskiem od Alexandra McQueen. Do stylizacji dopasowała czarne szpilki od Gianvito Rossi, a także torebkę swojego ulubionego projektanta. Postawiła na naturalny makijaż i lekko pofalowane włosy, a swoją naturalnością z daleka przyciągała uwagę.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Księżna Kate pokazała Camilli, gdzie jej miejsce! Czy tak się zachowuje przyszła królowa? Internauci zniesmaczeni

Zobacz: Rodzice księżnej Kate sprawili przykrość Meghan Markle. Jak mogli ją tak brzydko potraktować?

Zobacz: Anna Kalczyńska na imprezie „Vogue’a” wyglądała lepiej niż księżna Kate w Ascot! Co za klasa!


Księżna Kate - Wimbledon 2019

Księżna Kate - Wimbledon 2019

Księżna Kate - Wimbledon 2019

Księżna Kate - Wimbledon 2019

Księżna Kate - Wimbledon 2019, stylizacja

Księżna Kate - Wimbledon 2019, stylizacja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×