Szukaj

Księżna Kate najmniej mówiła o księciu Louisie. Aż do teraz. Zdradziła sekrety syna i jego „tajną moc”

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate podczas wywiadu w BBC Breakfast zdradziła ciekawostki na temat królewskich dzieci. Jakie dania lubią i co sprawia im największą przyjemność? W czym książę Louis nie ma sobie równych w pałacu?

W grudniu 2012 roku ogłoszono, że księżna Kate i książę William spodziewają się pierwszego dziecka. George Alexander Louis przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku. Informacja o drugiej ciąży pojawiła się we wrześniu 2014 roku. 2 maja 2015 urodziła się Charlotte Elizabeth Diana. Po raz trzeci radosna nowina została obwieszczona we wrześniu 2017 roku. 23 kwietnia 2018 na świat przyszedł Louis Arthur Charles. Dzieci książęcej pary szybko uzyskały miano prawdziwych skarbów narodowych. Urocze maluchy zaskarbiły sobie serca poddanych, a głowę stracił dla nich również dziadek – książę Karol. Wnuki wymyśliły mu nawet własną ksywkę: Dziadek Anglia.

Księżna Kate zdradziła szczegóły na temat diety swoich dzieci

Kate Middleton rozmawiała z Louise Minchin o nowej cyfrowej platformie BBC dla rodziców, Tiny Happy People. Przy okazji otworzyła się na temat diety swoich dzieci. Okazuje się, że młodzi członkowie rodziny królewskiej mają ogromne apetyty.

Moje dzieci mają brzuszki bez dna. Czuję się jak stała maszyna do karmienia – wyznała ze śmiechem.

Księżna co jakiś czas ujawnia niektóre z ulubionych posiłków George’a, Charlotte i Louisa. Należą do nich między innymi: serowy makaron, domowe pizze. Młodszy z synów ogromnym uwielbieniem darzy buraki. Ta wiadomość zainspirowała jeden z przepisów Mary Berry podczas świątecznego wydania programu.

Kate w czasie rozmowy spotkała się z trzema rodzinami, które były zaangażowane w tworzenie i pilotowanie nowej platformy przeznaczonej do promowania aktywności i zabawy wśród czterolatków. Middleton wystąpiła w czarno-białej sukience w groszki Emilii Wickstead.

Zdradziła także fakt na temat tego, że dwuletni Louis nie do końca rozumie, co to znaczy dystans społeczny. Najchętniej przytulałby każdego wokoło. Bardzo trudno jest go upilnować, gdyż niezwykle szybko biega. Zwróciła także uwagę na to, że jej najmłodsza pociecha oraz syn jej siostry Pissy są prawie w identycznym wieku. Dzieli ich zaledwie miesiąc.

Kerry z Norfolk w czasie rozmowy, kiedy to jej syn zaczął biegać, dookoła powiedziała:

Teraz zabrał się do biegania wszędzie.

Kate skwitowała to ze śmiechem. Jak stwierdził magazyn People, zdradziła jego tajną moc, jaką jest bardzo szybkie bieganie.

O mój Boże, wiem coś o tym. Odłożyłeś Louisa na ziemię i po chwili już go nie było.

Księżna, która jest zaangażowana w inicjatywę BBC od listopada 2019 r.,  okrzyknęła platformę Tiny Happy People złotym strzałem w dziesiątkę. Przyznała, że ogromnie żałuje, że w czasie, kiedy została mamą po raz pierwszy, nie miała dostępu do takich stron.


Kate Middleton

Kate Middleton

Kate Middleton

Kate Middleton

Księżna Kate

Księżna Kate

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×