Szukaj

Księżna Kate i Meghan Markle ciągle popełniają tę samą wpadkę. Czy ktoś im wreszcie powie, że tak nie można?

Księżna Kate, Meghan Markle

Księżna Kate, Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle zaliczyły taką samą wpadkę

Wpadki na brytyjskim dworze królewskim są nieuniknione. Każdemu z członków rodziny królewskiej zdarzą się gafy, albo niestosowny ubiór wykraczający poza normy obowiązującego protokołu. Takie wpadki są natychmiast zauważane przez fanów. Jakiś czas temu księżna Kate zaliczyła wpadkę pojawiając się w Nowym Jorku w różowym płaszczyku w rocznicę zamachu na World Trade Center, książę William natomiast uroczo pomylił Chny z Japonią. Zatem takich kwiatków jest sporo. Mistrzynią łamania zasad protokołu jest jednak najkrótsza stażem księżna – Meghan Markle.

Żona księcia Harry’ego, ostatnio złamała protokół wysiadając z samochodu, bowiem sama zamknęła za sobą drzwi. Ten fakt został odebrany jako wpadka, bowiem księżna Sussexu nie powinna samodzielnie zamykać drzwi auta. 🙂 Okazało się, że w ślad za Meghan poszła także piękna księżna Kate, która nie pozwala szoferowi czy swojemu mężowi na zamykanie za sobą drzwi.

Internauci natychmiast znaleźli film, na którym widać jak ubrana w niebieski płaszcz żona księcia Williama wychodzi z samochodu i dokonuje niemożliwego – sama zatrzaskuje za sobą wejście do pojazdu. Z całą pewnością uradowana Kate nawet nie zorientowała się, że takim samodzielnym i naturalnym zachowaniem złamała królewski protokół.

Zobaczcie jaki skandal!

Tacy to pożyją. Księżna Kate i książę William wybrali się na kolejne wakacje! Wnętrza ich luksusowej willi zapierają dech

Niepokojące nowiny z Wielkiej Brytanii. Księżna Kate przeszła poważną operację!

Księżna Kate bawi się na luksusowych wakacjach! Odmówiła publikacji zdjęć. Mamy za to inne perełki


Księżna Kate i książę William - Berlin 2017

Księżna Kate i książę William - Berlin 2017

Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę w rocznicę zamachu na World Trade Center

Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę w rocznicę zamachu na World Trade Center

Księżna Kate i książę William na Wimbledonie

Księżna Kate i książę William na Wimbledonie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×