Szukaj

Księżna Kate i Meghan Markle łączą siły! Rewolucja na brytyjskim dworze! Media zachwycone!

Meghan Marke i Kate

Meghan Marke i Kate

Księżna Kate i Meghan Markle, chociaż podobno nie potrafią się dogadać, w tej kwestii są wyjątkowo zgodne. Panie wkrótce przestaną prowadzić Royal Foundation.

Księżna Kate i Meghan Markle podobno już od dłuższego czasu nie potrafią się dogadać. Jak od dawna spekulują brytyjskie media, chociaż księżne w otoczeniu kamer i aparatów są dla siebie miłe, kiedy znajdują się sam na sam nie umieją zbyt długo przebywać w swoim towarzystwie.

Podobno właśnie to był powód dla którego Harry wraz z żoną wyprowadzili się z terenu pałacu i przenieśli do nowej posiadłości. Chociaż ostatnio wydawać by się mogło, że plotki o konflikcie między paniami nieco ucichły, szykuje się wydarzenie, które rozdmucha je na nowo.

Jak informuje Metro.co.uk Meghan wraz z mężem odłączą się od Royal Fundation, organizacji charytatywnej która czyni wiele dobra. Chociaż do tej pory funkcjonowała świetnie, książęta postanowili się z niej wycofać. Od tego momentu Kate i William będą prowadzić ją samodzielnie i jak widać nie próbowali ich zatrzymać.

Czy aż taka niechęć jest między małżeństwami? Na to wygląda. Szkoda tylko długoletniej pracy, która została włożona w tą organizację. Royal Foundation została założona przez Williama i Harry’ego dziesięć lat temu, a Kate dołączyła w 2011 roku. Meghan pojawiła się w niej ponad rok temu.

Zobacz: Meghan Markle wymiguje się od spotkania z Donaldem Trumpem! Już teraz wiadomo, dlaczego nie poda ręki prezydentowi USA

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry ponownie zostaną rodzicami?! Brytyjskie media wytropiły wielką tajemnicę książęcej pary!

Zobacz: Najsłynniejsza sobowtórka Meghan Markle jest w ciąży. Nie zgadniecie, jak nazwie swoje dziecko


Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Baby Sussex z Meghan Markle i księciem Harrym

Baby Sussex z Meghan Markle i księciem Harrym

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×