Szukaj

Nie mogło być inaczej! Księżna Kate szykuje się do roli matki!

Księżna Kate - ciąża, matka chrzestna

Księżna Kate matką chrzestną dziecka Pippy Middleton

Brytyjska rodzina królewska w ostatnim czasie rozrasta się w błyskawicznym tempie. Nie dość, że w kwietniu na świat przyszedł książę Louis, który jest synem księżnej Kate i księcia Williama, to wiosną przyszłego roku dołączy do niego pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego. Co więcej, brytyjska prasa donosi, że księżna Cambridge wkrótce ponownie zostanie matką, tyle że tym razem chrzestną.

Niedawno siostra księżnej, Pippa Middleton, urodziła syna. Żona Williama o tym fakcie dowiedziała się jako druga, tuż po ojcu chłopca – Jamesie Matthewsie. Dowodzić to więc może niezwykłej więzi między siostrami. Chociaż kilka lat temu jedna z nich dołączyła do rodziny królewskiej i musi przestrzegać zasad panujących na królewskim dworze, nie oznacza to, że kontakt sióstr jest mniej intensywny. Wręcz przeciwnie – Pippę i Kate nadal łączą zażyłe relacje.

Teraz przed młodymi rodzicami niemałe wyzwanie jakim jest organizacja chrztu syna. Do tego potrzeba nie tylko miejsca, ale przede wszystkim rodziców chrzestnych. Ruszyła więc giełda nazwisk, a wśród faworytów najczęściej wymieniana jest księżna Kate.

Chociaż tradycja i królewski protokół nie pozwala, by Pippa była matką chrzestną dzieci starszej siostry, nic nie stoi na przeszkodzie, by Kate została matką chrzestną jej potomka. Czy tak się stanie?

Na ten moment pałac nie komentuje doniesień bulwarowej prasy. Na rozwiązanie tej zagadki trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Królowa Elżbieta II trzyma w gabinecie wiele zdjęć, ale nad kominkiem postawiła najbardziej wyjątkowe

Koszmar. Śmiertelna choroba wyniszcza uwielbianą księżną. Zostało jej 5 lat życia, lekarze są bezradni

Księżna Kate dostała od królowej Elżbiety II niezwykły podarunek! Meghan może tylko o tym pomarzyć!


Pippa Middleton na spacerze z synem

Pippa Middleton na spacerze z synem

Pippa Middleton po porodzie – pierwsze zdjęcia

Pippa Middleton po porodzie – pierwsze zdjęcia

Ciężarna Pippa Middleton na ślubie księżniczki Eugenii

Ciężarna Pippa Middleton na ślubie księżniczki Eugenii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×