Media donoszą o pogłębiających się problemach zdrowotnych księżnej Kate. Wszystko widać jak na dłoni

Księżna Kate

Księżna Kate

Kate ma problemy ze zdrowiem? Media donoszą, że żona księcia Williama niewiarygodnie szybko schudła. Co wiadomo na ten temat?

Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjczyków, a jej rodacy najchętniej to właśnie ją widzieliby na tronie u boku Williama, kiedy królowa Elżbieta II umrze bądź abdykuje.

Fani rodziny królewskiej doceniają ją za to, że jest powściągliwa, ale bardzo serdeczna i zawsze uśmiechnięta, a przede wszystkim idealnie wywiązuje się z obowiązków wobec monarchii. Kobiety dodatkowo zachwycają się jej stylizacjami – mówi się nawet o efekcie Kate, bo kiedy pojawi się w ubraniu, które jest ogólnie dostępne, znika ono z półek niewiarygodnie szybko. I to właśnie bystre oko pań dostrzegło, że Kate bardzo schudła i to w zaledwie kilka miesięcy.

Media brytyjskie donoszą o problemach zdrowotnych Kate. Co wiadomo na ten temat?

Księżna Kate ma problemy ze zdrowiem?

Księżna Kate, ulubienica Brytyjczyków, niepokojąco schudła i to w kilka miesięcy. Zawsze szczupła żona Williama jest chudziutka jak niteczka, a brytyjskie tabloidy rozpisują się o przyczynach tego stanu rzeczy.

Kate jest poddana ostatnio wielkiej presji. Wszystko zaczęło się od odejścia z rodziny Harry’ego i Meghan. Potem zaczęła się pandemia i było coraz więcej powodów do zmartwień – mówi informator.

Dodaje, że księżna bardzo przeżywa to, iż jej mąż i jego brat bardzo się od siebie oddalili, a każde pytanie jej dzieci o wujka Harry’ego tylko potęguje stres. Kate chciałaby widzieć rodzinę w komplecie, bez wszystkich niepotrzebnych jej zdanie zgrzytów.

Kate czuje się bezsilna, a tego nie lubi, ona jest przyzwyczajona do działania, a nie może nic zrobić, to ją gryzie od środka – dodaje osoba z otoczenia Cambridge’ów.

Według tabloidów stres powoduje, że Kate straciła apetyt, a w związku z tym chudnie, chociaż już jest bardzo szczupła. Martwi się o nią William, który widząc, jak cierpi jego ukochana i nie będąc w stanie jej pomóc, sam przezywa katusze.

Pozostaje mieć nadzieje, że po wszystkich złych doświadczeniach w rodzinie królewskiej w końcu nastanie spokój i Kate będzie mogla o siebie zadbać.


Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate jest w ciąży?

Księżna Kate jest w ciąży?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jest przepiekna ,tylko za chuda.Niepotrzebnie się odchudziła., tstracila przez to powab i swoją naturalną urodę.Nuech zacznie jeśli,dać jelitom pracować.
  Chudość sorry , nie jest idealna. 5-6 kg wiecej , i jest wtedy Super😃

 • Gośćgruba:( pisze:

  Ładna, serdeczna atrakcyjna i ta figura marzenie

  • Gość pisze:

   Przecież ona ma uxa wieksze od tyłka l. Ma budowe faceta. A tutaj ma, nie po raz pierwszy, odusxki, które maja jej robic biodra. Zapomniala , tylko, ze z takimi poduchami się nie kuca, bo poduchy wtedy się przemieszczają i tobia dodatkowe, szpiczaste pośladki, co widac na fotach z kucania.
   Tak ze, nie podniecaj się tym, czego nie ma.

 • Viki pisze:

  Pieprzenie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×