Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie gwiazdora
Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie gwiazdora

Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie...

Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak,...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!
Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie....

Dziś piątek, 19.10.2018

Meghan tylko na chwilę przyćmiła Kate! Właśnie do sieci trafiła nowa ekskluzywna sesja księżnej!

Księżna Kate, Meghan MarkleKsiężna Kate ma nowy oficjalny portret

Od czasu porodu księżna Kate chowa się w zaciszu pałacu Kensington i poświęca całą uwagę swoim dzieciom, a przede wszystkim małemu Louisowi, który właśnie skończył pierwszy miesiąc. Widziano ją co prawda na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego, ale była to jej ostatnia wolna chwila przed oficjalnym powrotem do obowiązków, które pełni jako żona następcy tronu.

Na Twitterze Kensington Palace pojawiło się piękne zdjęcie księżnej, wykonane przez oficjalnego królewskiego fotografa. Okazja jest nie byle jaka, bo fotografia została załączona do listu księżnej, która zaprasza wszystkich do wspierania Tygodnia Dziecięcych Hospicjów:

W tygodniu Dziecięcych Hospicjów, jako patronka hospicjów dla dzieci z Zachodniej Anglii świętuję wyjątkowe i zmieniające życie wsparcie, które organizacje charytatywne zapewniają hospicjom dla dzieci i opiece paliatywnej. Oferują pomoc dzieciom i rodzinom, które muszą zmierzyć się z niewyobrażalnym.

Tegorocznym motywem Tygodnia Dziecięcych Hospicjów jest hasło „Życie jest krótkie” i naprawdę jestem poruszona, że tyle dzieci i młodych ludzi dzieli się swoją miłością do życia, przypominając nam jak cenny jest czas. Wspierając Tydzień Dziecięcych Hospicjów możemy pomóc szerzyć radość i pozytywne nastawienie w całym UK, zachęcając wszystkich do tego, by sprawiali, że przeżywane przez nich chwile mają znaczenie.

Spędzanie czasu z rodziną jest niesamowicie ważne dla mnie jako matki. Proste rodzinne momenty, takie jak wspólna zabawa na zewnątrz, to chwile, które cenię najbardziej.

Mam nadzieję, że dołączycie do mnie w Tygodniu Dziecięcych Hospicjów tego roku. Razem możemy sprawić, że hospicja pomogą rodzicom i naprawdę chorym dzieciom w spędzaniu razem większej ilości czasu.

Catherine

Jak widać, księżna jest w formie i jak zwykle wie, jakich słów użyć, by wzruszyć i zmotywować tłumy. Jak wam się podoba jej nowy portret?

Meghan Markle pokazała wielką klasę! Wręczyła księżnej Kate luksusowy prezent! I to z polskim akcentem

HOT! Już jest oficjalna sesja ślubna Meghan Markle i księcia Harry’ego!

 

Paprazzi przyłapali księżną Kate po raz pierwszy po porodzie! Błyskawicznie wróciła do formy!Czy interesuje cię życie księżnej Kate?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×