Szukaj

Księżna Kate na pokładzie samolotu ma dziwne wymagania. Podczas ostatniej podróży zrobiło się niezręcznie

Księżna Kate często lata samolotem. Żona Williama szczególnie dba o swoje sukienki, których nie upycha w luku bagażowym. W jaki sposób je więc transportuje? Sekret księżnej ujrzał światło dzienne. 
Księżna Kate niepublikowane zdjęcia

Księżna Kate niepublikowane zdjęcia

Księżna Kate, to jedna z popularniejszych członkiń rodziny królewskiej na świecie. Nic więc dziwnego, że pojawia się w wielu miejscach, w których uczestniczy podczas oficjalnych wystąpień. By dotrzeć z jednego punktu do drugiego, żona Williama bardzo często korzysta z samolotu.

Zobacz: Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate przybierają na sile! Pojawił się mocny dowód

Jak księżna Kate zachowuje się w samolocie?

Chociaż Kate i William znani są z tego, że korzystają z publicznych lotów, wymagania księżnej mogą zadziwić niejedną osobę. Jedno z nich ujrzał światło dzienne przy okazji dokumentu Secrets of the Royal Flight, który został wyemitowany na brytyjskim Channel 5. 

Zobacz: Księżna Kate poszła w ślady księżnej Diany. Ubrała się niemal identycznie

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Jak wyjawiła w jego trakcie Emily Andrews, która podróżowała z Kate, księżna nie chowa swoich ubrań do luku bagażowego, a wymaga, by jej sukienki miały własne miejsce w samolocie. Chce mieć pewność, że w ten sposób nie tylko nie zaginą, ale także że się nie wygniotą, co dla niektórym jest niezręcznym zachowaniem.

Byłam w samolocie, w którym wszystkie sukienki Kate miały swoje miejsce, aby mieć pewność, że leżą na płasko. Nie zostaną umieszczone w miejscu na bagaż, by nie zostały zgniecione przez inne walizki – wyjawiła Emily Andrews.

Chociaż dla Kate priorytetem są ubrania, znacznie mniejsze wymagania ma odnoście kosmetyków. Te umieszcza do plastikowej saszetki.

W ten sposób kreacje księżnej, które często pochodzą od topowych projektantów, niemal za każdym razem, gdy pojawia się publicznie, są niemal nienaganne i idealne. W ten sposób może zachwycać zarówno królewskich fanów, jak i fotoreporterów obecnych podczas wydarzenia.

Zobacz: Księżna Kate jest w czwartej ciąży, ale to nie koniec rewelacji? Tabloid zdradził więcej niż księżniczka Charlotte!


Księżna Kate w Hidżabie – Malezja, 2012

Księżna Kate w Hidżabie – Malezja, 2012

Księżna Kate w bluzce w grochy w szpitalu dziecięcym w Londynie

Księżna Kate w bluzce w grochy w szpitalu dziecięcym w Londynie

Księżniczka Charlotte z księżną Kate na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżniczka Charlotte z księżną Kate na rozpoczęciu roku szkolnego

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×