Książę William i księżna Kate pojechali z dziećmi na wakacje. Wiemy, gdzie odpoczywają

książę william księżna kate wakacje 2016 francja

Książę William i księżna Kate na wakacjach we Francji

Z uwagi na zagrożenie atakami terrorystycznymi, do jakich doszło w ostatnich miesiącach, Francja nie jest zbyt bezpiecznym kierunkiem wakacyjnych wypraw. Oczywiście są i tacy, którzy odpoczywają tam bez względu na wszystko, jak Małgorzata Rozenek, która z narzeczonym Radosławem Majdanem i synami bawiła na południu Francji, na Lazurowym Wybrzeżu.

Zobacz: Intymne zdjęcie z wakacji Małgorzaty Rozenek

Urokowi tej części Europy uległa także brytyjska rodzina książęca. Prasa ujawniła, że książę William zabrał najbliższych do Francji na rodzinne wakacje.

William, Kate i dzieci polecieli na urlop wartym 8 milionów funtów (około 40 mln zł) prywatnym odrzutowcem, który należy do jednego z najbogatszych Brytyjczyków, Geralda Cavendisha Grosvenora, księcia Westminster.

Luksusową Cessą wylądowali tuż przy granicy z Hiszpanią. Co prawda przedstawiciele lotniska nie chcieli niczego komentować, ale kilka dni wcześniej na miejscu byli funkcjonariusze Scotland Yardu, którzy badali okolicę przed przybyciem książęcej rodziny. Jak dodają angielskie media, książę William i jego bliscy w samochodach z przyciemnianymi szybami odjechali na północ w bliżej nieznanym kierunku.

Cóż, wypada im życzyć spokojnego odpoczynku. 🙂

Zobacz także: Ile prezentów dostał książę George na 3. urodziny? Za dużo!

Księżna Camilla, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę Harry, książę George, książę William (fot. ONS)

Księżna Camilla, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę Harry, książę George, książę William (fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×