Szukaj

Księżna Kate publicznie uderzyła księcia Williama w twarz! Od tej strony jej nie znaliśmy

Księżna Kate i ksiażę William rzucają się śnieżkami

Księżna Kate uderzyła księcia Williama śnieżką w twarz

Święta to niezwykle ważny okres w rodzinie królewskiej. Pomijając obowiązki wobec rodziny, grafiki członków monarchii – szczególnie tych in waiting, czyli w kolejce do tronu – wypychane są do granic możliwości charytatywnymi spotkaniami. Księżna Kate książę William wzięli niedawno udział w spotkaniu z rodzinami żołnierzy służących w Royal Air Force. Oficjalne wystąpienie zostało zorganizowane przede wszystkim z myślą o dzieciach, które nie będą mogły spędzić świąt ze swoimi najbliższymi. Spotkanie to nie skończyło się jednak zbyt fortunnie dla księcia Williama.

Książęca para przygotowała w pałacu Kensington “królestwo Świętego Mikołaja”, w którym podjęła ponad 200 osób. Żon, dziewczyn, rodziców, dziadków i dzieci żołnierzy, którzy przebywają obecnie na służbie. Na miejscu na gości pary czekała moc wrażeń. Dekorowali razem pierniki i świąteczne skarpety, a także robili domowe czekoladki. Odbyła się również bitwa na śnieżki ze sztucznego śniegu! To właśnie wtedy Williamowi przydarzył się drobny wypadek.

Jak podaje Radar Online, śnieżki fruwały to w jedną to w drugą stronę i w pewnym momencie księżna Kate… przyłożyła swojemu ukochanemu, przyszłemu królowi Wielkiej Brytanii, prosto między oczy. Roześmiana ulubienica Brytyjczyków natychmiast przestała się uśmiechać i wydawała się być przejęta stanem swojego partnera – na szczęście nie stało się nic złego.

Podobna sytuacja miała miejsce podczas królewskiej wizyty w Norwegii – Kate najwyraźniej ma oko snajpera i nigdy nie chybia. 😉

Książę Harry porwał ciężarną Meghan Markle na szaloną nocną randkę! Wszystko utrwalili czujni paparazzi!

Książęca para udała się z wizytą na Cypr! Księżna Kate wyraźnie zainspirowała się stylem Melanii Trump!

Księżna Kate już dyktuje świąteczne trendy! Jej stylizacja z imprezy bożonarodzeniowej to absolutny hit!

Gdzie książę George nauczył się takiego słowa?! Taki mały, a już pokazał swój talent


Czy William i Kate do siebie pasują?

×