Wyciekły poufne informacje dotyczące rozstania księcia Williama i księżnej Kate! W pałacu Kensington aż huczy!

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Dlaczego księżna Kate rozstała się z księciem Williamem?

Księżna Kateksiążę William stanowią wzór dla par na całym świecie, tworząc niezwykle szczęśliwe małżeństwo. Nie zawsze było między nimi cukierkowo. Świadczyć może o tym choćby rozstanie, do którego doszło w 2007 roku. Wszyscy zapowiadali z przekonaniem zaręczyny, a książęca para niespodziewanie rozstała się i wyglądało na to, że tym razem to definitywny koniec. Jak wiemy, udało im się dojść do porozumienia, po którym nastąpiły zaręczyny i huczny ślub – co było jednak przyczyną rozstania?

Królewscy eksperci twierdzą, że winą za to należy obciążyć rodzinę Kate Middleton. Były korespondent królewski, Duncan Larcombe, który pojawił się w dokumencie Amazon Prime dotyczącym małżeństwa księżnej i księcia Cambridge jest przekonany, że to właśnie Carole i Michael Middleton odpowiadają za wyboje w związku córki:

Jedną z moich teorii jest to, że zawiniła jej rodzina. Pałac bardzo zaprzecza, ale ośmielę się powiedzieć głośno, że potwierdziły to jedna czy dwie osoby z wewnętrznego kręgu znajomych pary – wyjawił dokumentalista

Matka księżnej wywodzi się z klasy robotniczej – górników i budowlańców – i pracowała niegdyś jako stewardessa. Ojciec żony księcia Williama również pracował w branży lotniczej, a znajomi Williama mieli podobno żartować sobie z plebejskich korzeni jego partnerki, co prowadziło do kłótni i spięć. Książę ociągał się również z zaręczynami, więc ukochana dała mu ultimatum: albo pierścionek, albo „do widzenia”.

Myślicie, że coś w tym jest?

Cios dla księcia Karola! Księżna Kate w jego święto ubrała się dokładnie tak samo jak księżna Diana!

Do internetu wypłynęły zdjęcia z tajnej luksusowej kolacji rodziny królewskiej! Księżna Kate i Meghan Markle wyglądały OLŚNIEWAJĄCO!

Księżna Kate trzeci raz w tej samej sukience! Podczas każdego wystąpienia wyglądała w niej zupełnie inaczej


Tom Walker (brytyjski muzyk) z księżną Kate i księciem Williamem

Tom Walker (brytyjski muzyk) z księżną Kate i księciem Williamem

Księżna Kate w turkusowej sukience Emilia Wickstead w BBC

Księżna Kate w turkusowej sukience Emilia Wickstead w BBC

Księżna Kate i książę William na otwarciu centrum technologicznego w Yorkshire

Księżna Kate i książę William na otwarciu centrum technologicznego w Yorkshire

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×