Szukaj

5-letni książę George stał się obiektem wielkiego skandalu. Księżna Kate nie dopilnowała syna, który uroczo złamał protokół na oczach wszystkich

Księżna Kate, książę George

Jak książę George złamał zasady protokołu?

Książę George złamał protokół. Świąteczne zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama z dziećmi w ogniu krytyki. Wszystko przez stylizację ich najstarszego syna. Co jest z nią nie tak?

Książę George w długich spodniach

Życie w rodzinie królewskiej rządzi się swoimi prawami. Pełno w nim skomplikowanych reguł, które na pozór wydają się absurdalne. Jedna z nich głosi, że chłopcy w długich spodniach publicznie mogą występować dopiero, gdy skończą osiem lat.

Właśnie dlatego na archiwalnych zdjęciach można zauważyć, że William i Harry we wczesnym dzieciństwie nawet zimą nosili krótkie spodenki. Podobno jest to wyznacznik warstwy społecznej:

Mimo że czasy się zmieniają, szorty u małego chłopca nadal wskazują na klasę średnią. Żaden szanujący się arystokrata czy członek rodziny królewskiej nie chciałby być uważany za kogoś z przedmieścia. Nawet księżna Cambridge – wyjaśnił brytyjski ekspert od etykiety William Hanson.

Magazyn People wskazuje natomiast, że rodzice ubierając George’a w długie spodnie chcieli zaznaczyć pozycję najstarszego syna wśród pozostałych członków rodziny. Prawdopodobnie dlatego mały książę został ubrany w podważniejszą stylizację niż Charlotte i Louis.

Syn Kate i Williama na szeroko komentowanym zdjęciu ma na sobie długie spodnie i kalosze. Przypomnijmy, że urocza fotografia powstała podczas wakacji rodziny w ich wiejskiej posiadłości Anmer Hall w Norfolk.

Burza w szklance wody czy historyczna wpadka?

Książę William stracił cierpliwość. Nie uwierzycie o co oskarżył Meghan Markle!

Księżniczka Charlotte to wypisz, wymaluj księżna Diana! Są jak dwie krople wody! Porównajcie tylko te dwa zdjęcia

Kapitalne ujęcie! Już jest świąteczna kartka Kate i Williama z dziećmi! Kiedy książę Louis tak urósł?


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×