Księżna Kate i książę William z dziećmi przyłapani w pubie. Od tej strony ich nie znaliśmy

Księżna Kate w parku

Księżna Kate w parku

Książę William i księżna Kate zabrali dzieci do jednego z angielskich pubów. Ich zachowanie było nadzwyczaj zaskakujące, jak na członków rodziny królewskiej. Czym ujęli pozostałych gości?

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od kilku lat. Para w tym czasie doczekała się trójki dzieci. Chociaż zarówno książę, jak i jego najstarszy syn, pewnego dnia obejmą władzę w Wielkiej Brytanii, ta świadomość wcale nie przeszkadza im w normalnym życiu.

Zobacz: Meghan Markle przechytrzyła księżną Kate! Teraz to ona spędzi wakacje z królową

Księżna Kate i William z dziećmi w pubie

Pomimo tego że rodzina Williama jest na świeczniku, zarówno on, jak i jego żona robią co w ich mocy, by zapewnić dzieciom spokojny czas dorastania. Właśnie dlatego zamiast prywatnych samolotów, latają liniami rejsowymi, a ekskluzywne knajpy zastępują znacznie tańszymi restauracjami.

Okazuje się, że rodzina ma swój ulubiony lokal. Regularnie odwiedzają lokalny pub Old Boot Inn w rodzinnej wiosce Kate w Bucklebury w Berkshire. Dlaczego? Jak zdradził właściciel pubu Andre Claassen w rozmowie z The Mirror, powodem może być fakt, że nikt ich tu nie zaczepia.

Myślę, że lubią tu przyjeżdżać, ponieważ ludzie zostawiają ich w spokoju. Nikt im nie przeszkadza, ani nie prosi o selfie – przyznał mężczyzna.

Zobacz: Szkoła księżniczki Charlotte ujawniła plan zajęć! Jakich przemiotów uczy się córka Kate i Williama?

W tym miejscu także dzieci Kate i Williama mają okazję zachowywać się naturalnie.

Kiedy George tu jest, nosi kamuflaż. Trzeba udawać, że się go nie widzi. Charlotte natomiast jest bardzo urocza. Bawi się w ogrodzie z córką mojej partnerki Rebeki. Pewnego razu podczas ich obecności przyjechał do nas autokar i nikt nawet nie wiedział, kim byli, ponieważ zawsze wyglądają jak zwykła rodziną.

Dodajmy, że nie tylko księżna i książę Cambridge decydują się na takie prywatne wyjścia. Na podobne niedawno odważyli się Meghan Markle i książę Harry. To oni, zamiast zjeść obiad w ekskluzywnej restauracji, stołowali się w smacznej, ale nieco tańszej knajpce.

Zobacz: Księżna Kate wykreśliła Meghan Markle z królewskiej fundacji! Oficjalnie odcięła się od żony Harry’ego!


Księżna Kate, książę William, książę Louis, księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie

Księżna Kate, książę William, książę Louis, księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie

Księżniczka Charlotte, książę George na ślubie księżniczki Eugenii

Księżniczka Charlotte, książę George na ślubie księżniczki Eugenii

Księżna Kate i Louis na meczu polo

Księżna Kate i Louis na meczu polo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×