Szukaj

Tajemnica wyprowadzki księżnej Kate rozwiązana! Dziennikarze dotarli do zaskakujących informacji. Rozwód aktualny?

Księżna Kate i William rozwiodą się? Do brytyjskiej prasy dotarły zaskakujące wiadomości, które pokazują jak obecnie układa się relacja małżonków. 
Księżna Kate książę William

O tym, że księżna Kate i książę William mają rzekomy kryzys, od dłuższego czasu informuje kolorowa prasa. Dowodem na potwierdzenie tych słów miał być fakt, że księżna spakowała swoje rzeczy i wyprowadziła się do matki. Chociaż pałac informacji oficjalnie nie skomentował, na temat ten narastało coraz więcej mitów.

Potęgował je fakt, że pojawiały się pogłoski,  że małżonkowie myślą już o rozwodzie. Przeciwna niemu miała być królowa Elżbieta II, która już dawno zapowiedziała Williamowi, że w tej kwestii nie będzie miał jej błogosławieństwa. Czy jednak rozwód będzie potrzebny? Patrząc na najnowsze doniesienia, chyba nie będzie takiej konieczności.

Rzekoma wyprowadzka księżnej, zdaniem dziennikarzy magazynu Hello, to jedynie wyjazd do posiadłości Anmer Hall. Chociaż Kate przyjechała tam sama z dziećmi, wcale nie uciekała od męża. Ten dołączył do nich kilka dni później, kiedy uporał się ze służbowymi obowiązkami. Rodzina, podczas wyjazdu cieszyła się sobą. Oprócz tego Kate zabrała starsze dzieci do stadniny koni i na basen, Louis zaś odwiedził stadninę koni.

Nie wygląda więc na to by w tej rodzinie coś się psuło, a jedna z słynniejszych par na świecie miała się rozstać.

Zobacz: Brytyjczycy zarzucają księżnej Kate wielką porażkę wychowawczą! Chodzi o niepokojące zachowanie rocznego księcia Louisa!

Zobacz: Księżna Kate w żółtej stylizacji w cieniu Meghan Markle zmierza na urodziny królowej Elżbiety II. Zażegnały konflikt?

Zobacz: Meghan Markle pierwszy raz publicznie po urodzeniu syna! Choć w karocy jechała z księżną Kate i Camillą, wszyscy patrzyli tylko na nią!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×