Szukaj

Księżna Kate na dniach zostanie brytyjską królową? Zdradził ją jeden szczegół

Księżna Kate ma dużą szansę na to, żeby już wkrótce zostać królową Brytyjczyków. Pewien gest w jej wykonaniu, który ostatnio często pojawia się w jej wykonaniu, może świadczyć o tym, że może to nastąpić prędzej, niż się spodziewamy. Zobaczcie, o co chodzi.
Królowa Elżbieta II, księżna Kate

Królowa Elżbieta II, księżna Kate

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od kilku lat. Para w tym czasie doczekała się trójki dzieci. Chociaż zarówno książę, jak i jego najstarszy syn, pewnego dnia obejmą władzę w Wielkiej Brytanii, ta świadomość wcale nie przeszkadza im w normalnym życiu. Jednak ostatnio, w zachowaniu Kate, pojawił się drobny szczegół, który dał Brytyjczykom dużo do myślenia. Czyżby księżna miała zostać królową szybciej niż myślimy?

Zobacz: Meghan Markle przechytrzyła księżną Kate! Teraz to ona spędzi wakacje z królową

Co świadczy o tym, że Kate wkrótce zostanie królową?

Księżna Kate jest niezwykle bliska objęcia tytułu królowej. Ogromny wpływ na to ma fakt, że książę William jest drugi w kolejce do tronu. Od jakiegoś czasu zachowanie księżnej zdaje się zdradzać, że może dojść do tego znacznie wcześniej niż wszyscy byśmy się spodziewali. Kate od samego początku jest ulubienicą nie tylko poddanych, ale także samej królowej. Mówi się o niej w samych superlatywach, jest naturalna, empatyczna, a przy tym nie ma najmniejszego problemu z dworską etykietą.

Wiele świadczy o tym, że księżna byłaby idealną królową. Głos w tej sprawie zabrała ekspertka, która wyznała, że pewien gest Kate zdaje się zdradzać, że do otrzymania najwyższego tytułu może dojść już niedługo.

Od dawna da się zauważyć, że żona księcia Williama dość swobodnie czuje się w obecności królowej Elżbiety II, która zresztą bardzo lubi żonę swojego wnuka. Ekspertka od mowy ciała, Judi James, zauważyła, że zachowanie księżnej uległo niewielkiej, ale bardzo istotnej zmianie. Chodzi o powitanie z królową, a dokładniej o moment dygnięcia. Podkreśla, że sposób, w jaki dyga księżna Kate pokazuje, jak bardzo jest zrelaksowana przy Elżbiecie II.

Zrelaksowane dygnięcie Kate jest połączone z kontaktem wzrokowym i szerokim uśmiechem, który sprawia, że jest to zarówno rytuał powitania, jak i oddanie pokłonu – tłumaczy.

View this post on Instagram

Just one week to go until The King’s Cup ⛵️???? Today we’re excited to reveal the ambassadors representing each of the eight charities benefitting from the Regatta. These are: The Duke of Cambridge, representing @childbereavementuk The Duchess of Cambridge, representing The Royal Foundation’s Early Years programme Bear Grylls, representing @tusk_org Fara Williams, representing @centrepointuk Dan Snow, representing @ldnairamb John Bishop, representing @actiononaddiction Katie Thistleton, representing @_place2be Helen Glover, representing @afnccf The ambassadors will skipper each of the eight boats, with the winning team awarded The King’s Cup, a historic trophy first presented by King George V at Cowes’ Royal Yacht Squadron in 1920. Their Royal Highnesses hope that The King’s Cup will become an annual event, bringing greater awareness to the wider benefits of sport, whist also raising support and funds for the causes that The Duke and Duchess support.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Jaka jest kolejność do tronu brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Taka poufałość z głową Wielkiej Brytanii może nie być przypadkowa.  Czyżby świadczyła o tym, że Kate rzeczywiście może zostać królową szybciej niż wszystkim by się wydawało? Gdy obecna królowa odstąpi stanowiska, bądź dojdzie do jej śmierci, następny w kolejce jest jej syn, książę Karol. Następny w kolejce jest William. Niejednokrotnie jednak pojawiały się spekulacje, że Karol może chcieć się zrzec tronu, a tym samym ustąpić miejsca synowi. W tym przypadku, księżna Kate utrzyma tytuł Królowej Małżonki.

Zobacz: Księżna Kate wykreśliła Meghan Markle z królewskiej fundacji! Oficjalnie odcięła się od żony Harry’ego!


Księżna Kate i Josh

Księżna Kate i Josh

Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate w błękitnej sukience

Księżna Kate w błękitnej sukience

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×