Księżna Kate kończy 40 lat. Specjaliści przyjrzeli się, jak zmieniła się przez ostatnią dekadę

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate 9 stycznia kończy 40 lat. W jaki sposób stała się pewną siebie ulubienicą Brytyjczyków?

Księżna Kate 9 stycznia skończy 40 lat. Bardzo się rozwinęła i zmieniła przez dekadę reprezentowania interesów Elżbiety II i monarchii. Specjaliści pokazują dowód na to, że żona Williama stała się pewną siebie przyszłą królową.

Jak Kate pokonała swoją wrodzoną nieśmiałość?

Ci, którzy ją dobrze znają, wiedzą, że był to moment, na który szykowała się latami – mowa oczywiście o wystąpieniu z Tomem Walkerem w Abbey w zeszłym miesiącu, gdzie po praz pierwszy zagrała publicznie na pianinie.

Miała niezwykły rok, zbudowany na latach planowania. Nie spieszyła się i naprawdę robiła wszystko po swojemu. Myślę, że sama powiedziałaby, że nie urodziła się, by być osobą publiczną. Jest osobą powściągliwą i niesamowicie troskliwą, ale nigdy nie szukałaby roli publicznej gdyby nie mężczyzna, którego poślubiła – mówi informator Hello!

Jeśli chodzi o wystąpienia publiczne, to wcale nie jest to coś, co lubi robić:

Ona nie jest ekstrawertycznym typem osoby, po prostu nie jest. Ale wie, że to dla niej ważny sposób na wniesienie pozytywnego wkładu i czasami trzeba wyjść poza strefę komfortu i mówić rzeczy, w które wierzysz.

Obserwatorzy królewscy zauważyli również większą gotowość księżnej do używania głosu w ważnych sprawach i to, jak pokonała stres związany z wystąpieniami publicznymi bez żadnego formalnego szkolenia.

Ona naprawdę ciężko pracuje, aby słowa były jej słowami i naprawdę się przygotowuje. Więc kiedy ludzie słyszą, jak mówi, jest to naprawdę to, w co wierzy. To, co widzisz, jest tym, co ona daje.

Kiedy więc jej mąż, książę William, poprosił ją o wręczenie jednej z jego nagród Earthshot we wrześniu, Kate natychmiast odpowiedziała, że zrobi to.

To był wielki telewizyjny moment, miliony widzów i wszyscy ci celebryci – mówi  informator – Kilka lat temu byłoby to dla niej o wiele bardziej stresujące. Ale ponieważ podjęła ryzyko i zaangażowała się w inne rzeczy, na których jej zależy, i widzi, że może to zrobić, jest po prostu o wiele bardziej pewna siebie.

Nie obyło się bez stresu, ale po latach reprezentowania królowej, Kate radzi sobie świetnie.

Oczywiście miała nerwy tego dnia. Ale ludzie to szanują i podoba im się, że nie jest krzykliwa i widzą autentyczną osobę, która próbuje wykonać dobrą robotę.

Obserwatorzy rodziny królewskiej i osoby, z którymi spotyka się Kate, podkreślają, że księżna ma niezwykłą moc jednoczenia ludzi. Na spotkania przychodzi zawsze świetnie przygotowana i jest bardzo kreatywna. Praca z nią to przyjemność. Przy tym myśli strategicznie i interesują ją długofalowe efekty działań. W swoje projekty angażuje się dogłębnie i, chociaż wcale nie musi, szczegółowo analizuje rezultaty podjętych działań.

Widząc, jak wiele może zrobić, korzystając ze swojej pozycji, wyszła ze swojej strefy komfortu i realizuje założone cele. Pokonała wrodzoną nieśmiałość i już nie waha się przyjmować wyzwań, jakimi są dla niej wystąpienia publiczne. Z naturalnością przyjmuje głowy państwa, reprezentuje monarchię, ale także robi burgery ze skautami, którym patronuje. Specjaliści są przekonani, że Kate ma na siebie dokładny plan, który konsekwentnie realizuje.

Pewne jest to, że 40-letnia księżna, nie jest tą samą osobą, która wychodziła za księcia Williama. Jest obecnie pewną siebie i tego co robi przyszłą królową.


książę William i księżna Kate

książę William i księżna Kate

książę William i księżna Kate - kartka na Boże Narodzenie 2021

książę William i księżna Kate - kartka na Boże Narodzenie 2021

Księżna Kate

Księżna Kate

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bajeczki dla proli..wypuerdolić do roboty to żmijowe plemię..popierali depopulację ludności ..

 • Gość pisze:

  Piękna kobieta, uwielbiam ją, jej uśmiech, styl, klasę. Trzeba to w sobie mieć. Znawcy wiedzą o czym mówię

 • Kobieta. pisze:

  Złośliwość ludzka nie zna granic.

 • Kobieta. pisze:

  Kto uwierzy w te bzdury?

 • Gośćadam pisze:

  Prosze pisac o Wiliamie to.on bedzie kiedys krolem.

 • Gośćek na pisze:

  Wciąż puszczaja tylko to nagranie, na którym Walker wokalem zagłusza jej wprawki na poziomie 10 latki. Ale te też są dostępne w sieci i tam słychać i widac aż za dokladnie, ze nie dość ze to ćwiczeniówka trzech taktow na krzyż w kółko powtarzanych, do tego wszystkie instrumenty plus wokal mają przysuniete mikrofony, tylko ten od Kate i „jej gry” jest odwrócony na długim ramieniu, jak najdalej od pianina, na którym „Kaśka gra”.
  Po co te kłamstwa..?
  Wybotoksowana laska, z doczepami, poduszkami na biodrach i plejbekiem robi za wirtuoza i piękność.
  Nie dość, że to żałosne i rozumiem te jej kompleksy, to jeszcze uwłacza naprawdę pracującym członkom rodziny królewskiej, którzy pracują, np. corki Andrzeja, i mają talenty, jak Meghan – trzy języki perfekt, podwójny magister (William i Kate mają tylko licencjat), swietnie gra na gitarze, nieźle śpiewa (dostępne w sieci), stepuje, pięknie kaligrafuje, całe życie na siebie pracowała, sfinansowała matce studia wyższe, a ojcu wysyłała w listach czeki po kilka tys dolców, o czym sam opowiadał.
  A co robiła w tym czasie Kate, chlala, balangowala, uczestniczyla w orgiach w londynskim sex klubie koleżanki, i „kolegowala” się tylko z siostrą. Ona nie ma przyjaciół. W każdym środowisku byla odtrącana, w BRK, mimo tego płynącego, nachalnego lukru, jest podobnie. Facetka w wieku 30 lat przeszla jedynie z utrzymania przez rodziców, na utrzymanie męża, którego utrzymuje ojciec, ktorego utrzymuje matka, którą utrzymuje państwo.

  • Gość pisze:

   W punkt!

  • Gość pisze:

   Ty biedny człowieczku

  • Gość pisze:

   Wygląda na to,że znasz kate osobiście.Meghan była finansowana przez ojca,a póżniej swoich kochanków i męża. Czy ty również brałaś udział w orgiach skoro tak znasz temat?

  • Gość pisze:

   Meghan całe życie na siebie pracowała, od najmłodszych lat. Dobra szkole katolicka opłacił jej ojciec. Dal również pieniądze pozostałym dzieciom. Syn kupil sobie wypasione auto, a druga córka założyła kwiaciarnie. Meghan na studiach dostała stypendium i wzięła kredyt studencki.
   Z poprzednim mezem była zwiazana od 2004 roku, a firmę założył dopiero dwa lata później i to z dużym wsparciem i namową Meghan. Początkowo byl jedynie producentem wykonawczym, dopiero w 2010 roku pierwszy raz byl współproducentem.
   Tak że spokojnie, nie wiadomo kto komu więcej zawdziecza. Można uznać, że wspólnie się mobilizowali. W kanadyjskim serialu w garniturach, w którym. Meghan grala 6 sezonow, jej były mąż nie miał żadnych związków zawodowych.

 • Gość pisze:

  Do roboty a nie żyć za podatki

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×