Szukaj

Czwarta ciąża księżnej Kate na tapecie. Oświadczenie pałacu namieszało w mediach

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Oświadczenie pałacu wzbudziło sporą sensację wśród królewskich fanów. Dlaczego?
Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate do niedawna była bardzo aktywną członkinią rodziny królewskiej. Regularnie pojawiała się na imprezach, gdzie zachwycała idealnie dopasowanymi kreacjami, zestawionymi z szykownymi dodatkami. Obdarowywała uśmiechem, zarażała dobrą energią. Tak jak w poniedziałek, 18 listopada, kiedy pojawiła się podczas corocznej, charytatywnej gali Royal Variety Performance.

Księżna Kate rezygnuje z kolejnych spotkań. Jest w czwartej ciąży?

U boku księcia Williama, Kate miała pojawić się podczas gali Tusk Conversation Awards 2019. Dosłownie chwilę przed tym wydarzeniem, rzecznik prasowy ogłosił, że księżna nie weźmie w nim udziału. Wydano oficjalne oświadczenie, w którym poinformowano, że nie jest w stanie w nim uczestniczyć przez wzgląd na dzieci:

Księżna nie jest już w stanie uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród z powodu dzieci. Wciąż jednak aktualne jest, że po południu spotka się z finalistami na herbacie w Pałacu Kensington. Książę weźmie udział w obu wydarzeniach.

Księżna Kate w Lahaur postawiła na rozpuszczone włosy

Księżna Kate w Lahaur postawiła na rozpuszczone włosy. Jak wyglądała w takim wydaniu?

Chociaż wydawało się, że to krótkotrwała sytuacja, a żona Williama na powrót będzie aktywna i zacznie spotkać się z królewskimi fanami,  media obiegło kolejne oświadczenie. Tym razem ogłoszono, że Kate nie będzie towarzyszyć mężowi podczas wizyty na Bliskim Wschodzie:

Książę Cambridge odwiedzi Kuwejt i Oman w dniach 1-4 grudnia. Podczas trasy książę złoży hołd historycznym związkom Wielkiej Brytanii z Kuwejtem i Omanem. Dodatkowo podkreśli mocne powiązania i współpracę w wielu obszarach, w tym w edukacji, środowisku i obronie.

Dlaczego Kate nie pojawi się z mężem podczas podróży? Oficjalnie na temat ten nikt wypowiedzieć się nie chce. Internauci mają jednak swoje teorie. Ich zdaniem powodem jest czwarta ciąża, w której ma być księżna. Czy tak rzeczywiście jest? Pałac na razie oficjalnie milczy.

Zobacz: Księżna Kate wtrąciła się w konflikt Harry’ego i Williama. To, co zrobiła jest imponujące

 


Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Księżna Kate - Royal Variety Perfromance 2019

Księżna Kate - Royal Variety Perfromance 2019

Księżna Kate w różowej kreacji w 2017 roku

Księżna Kate w różowej kreacji w 2017 roku

×