Szukaj

Czwarta ciąża księżnej Kate na tapecie. Oświadczenie pałacu namieszało w mediach

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Oświadczenie pałacu wzbudziło sporą sensację wśród królewskich fanów. Dlaczego?

Księżna Kate do niedawna była bardzo aktywną członkinią rodziny królewskiej. Regularnie pojawiała się na imprezach, gdzie zachwycała idealnie dopasowanymi kreacjami, zestawionymi z szykownymi dodatkami. Obdarowywała uśmiechem, zarażała dobrą energią. Tak jak w poniedziałek, 18 listopada, kiedy pojawiła się podczas corocznej, charytatywnej gali Royal Variety Performance.

Księżna Kate rezygnuje z kolejnych spotkań. Jest w czwartej ciąży?

U boku księcia Williama, Kate miała pojawić się podczas gali Tusk Conversation Awards 2019. Dosłownie chwilę przed tym wydarzeniem, rzecznik prasowy ogłosił, że księżna nie weźmie w nim udziału. Wydano oficjalne oświadczenie, w którym poinformowano, że nie jest w stanie w nim uczestniczyć przez wzgląd na dzieci:

Księżna nie jest już w stanie uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród z powodu dzieci. Wciąż jednak aktualne jest, że po południu spotka się z finalistami na herbacie w Pałacu Kensington. Książę weźmie udział w obu wydarzeniach.

Księżna Kate w Lahaur postawiła na rozpuszczone włosy

Księżna Kate w Lahaur postawiła na rozpuszczone włosy. Jak wyglądała w takim wydaniu?

Chociaż wydawało się, że to krótkotrwała sytuacja, a żona Williama na powrót będzie aktywna i zacznie spotkać się z królewskimi fanami,  media obiegło kolejne oświadczenie. Tym razem ogłoszono, że Kate nie będzie towarzyszyć mężowi podczas wizyty na Bliskim Wschodzie:

Książę Cambridge odwiedzi Kuwejt i Oman w dniach 1-4 grudnia. Podczas trasy książę złoży hołd historycznym związkom Wielkiej Brytanii z Kuwejtem i Omanem. Dodatkowo podkreśli mocne powiązania i współpracę w wielu obszarach, w tym w edukacji, środowisku i obronie.

Dlaczego Kate nie pojawi się z mężem podczas podróży? Oficjalnie na temat ten nikt wypowiedzieć się nie chce. Internauci mają jednak swoje teorie. Ich zdaniem powodem jest czwarta ciąża, w której ma być księżna. Czy tak rzeczywiście jest? Pałac na razie oficjalnie milczy.

Zobacz: Księżna Kate wtrąciła się w konflikt Harry’ego i Williama. To, co zrobiła jest imponujące

 


Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Księżna Kate - Royal Variety Perfromance 2019

Księżna Kate - Royal Variety Perfromance 2019

Księżna Kate w różowej kreacji w 2017 roku

Księżna Kate w różowej kreacji w 2017 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×