Szukaj

Nareszcie! Płeć dziecka księżnej Kate i księcia Williama wyszła na jaw! Chłopiec czy dziewczynka?

Księżna Kate urodzi córkę?

Księżna Kate i książę William spodziewają się córki?

Emocje w pałacu Buckingham zaczynają sięgać zenitu! Według doniesień prasy i oficjalnego oświadczenia wydanego przez brytyjską monarchię, księżna Kate już za niecały miesiąc powinna przywitać na świecie trzeciego następcę tronu. Niespodziewana informacja o ciąży Middleton zelektryzowała cały świat i sprawiła, że boom na rodzinę królewską nabrał nowego oblicza. Jakby tego było mało, dwa miesiące później ogłoszono również ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle – co stanowiło wisienkę na torcie wszystkich fanów rodziny królewskiej.

Choć do porodu jeszcze trochę czasu, zakłady bukmacherskie ogłaszają już zakłady – na wszystko co możliwe. Płeć dziecka, imię, nazwisko, można oszaleć. Według ostatnich rewelacji, największe szanse na zwycięstwo mają ci, którzy obstawiają, że księżna Kate urodzi… córeczkę. Dlaczego? Według specjalisty od znaczenia barw i pisarza, Gavina Evansa, księżna od dawna sugeruje płeć swojej trzeciej pociechy:

Niebieski w niektórych częściach Europy od dawna kojarzył się z kobiecym kolorem ze względu na rzekomy kolor stroju Dziewicy Maryi. Różowy był postrzegany jako rodzaj chłopięcej wersji męskiej czerwieni  – wyznał w rozmowie z Business Insider

Nie jest tajemnicą, że rodzina królewska jest przywiązana do wielu tradycji sprzed wieków i możliwe, że pisarz ma całkowitą rację. Trudno w to zresztą nie uwierzyć, bo księżna Kate pokazuje się ostatnio niemal wyłącznie w niebieskich kreacjach.

Zajrzycie do galerii i sami się przekonajcie! Będzie córka?

Ciężarna księżna Kate złamała sztywne zasady królewskiego protokołu! Królowa to potępia, a Brytyjczycy wręcz kochają!

W Londynie mrozy, a księżna Kate chwali się ogromnym brzuszkiem przed muzeum! Gdzie ona ma płaszcz?


Czy William i Kate do siebie pasują?

×