Księżna Kate nie mogła dłużej milczeć. Podczas publicznego spotkania wyrzuciła z siebie prawdę o chorobie

Księżna Kate opowiedziała o swojej chorobie. Co jej dolega?

Księżna Kate opowiedziała o swojej chorobie. Co jej dolega?

Księżna Kate podupadła na zdrowiu. O swoich problemach opowiedziała podczas spotkania z wojskowymi. Co wyznała swoim rodakom?

Księżna Kate książę William stanowią nie tylko świetnie poukładane małżeństwo, ale również parę najpopularniejszych royalsów. Następca tronu Zjednoczonego Królestwa i jego małżonka wychowują troje dzieci: George’a, Charlotte oraz Louisa. Wraz ze śmiercią królowej Elżbiety II rola Kate i Williama w dynastii Windsorów jeszcze bardziej się umocniła.

Jako mój spadkobierca William przejmuje teraz szkockie tytuły, które tak wiele dla mnie znaczyły. Zastępuje mnie na stanowisku księcia Kornwalii i przejmuje obowiązki w Księstwie Kornwalii, które pełniłem od ponad pięćdziesięciu lat. Dziś jestem dumny, czyniąc go Księciem Walii, Tywysog Cymru, kraju, którego tytuł miałem tak wielki przywilej nosić przez tak wiele lat mojego życia – ogłosił Karol III. I dodał: – Z Kate u boku. Wiem, że nasi nowi książę i księżna Walii będą nadal inspirować i prowadzić nasze narodowe rozmowy, pomagając przesunąć margines do centralnego punktu, gdzie można udzielić istotnej pomocy.

Obdarzeni nowymi tytułami małżonkowie w ostatnich tygodniach zintensyfikowali działalność. Coraz częściej jeżdżą po Wyspach Brytyjskich, gdzie spotykają się z poddanymi. Ostatnio arystokraci gościli w miejscowości Surrey w Anglii.

Księżna Kate opowiedziała o swojej chorobie. Co jej dolega?

Na miejscu złożyli wizytę w koszarach żołnierzy Wspólnoty Narodów. Hello! podaje, że księżna została podsłuchana, gdy podczas rozmów z wojskowymi przyznała się do z bezsenności. Zaburzenia snu mocno komplikują życie. W przypadku księżnej jest to szczególnie dotkliwe, ponieważ dotychczas miała ściśle ustalony plan dnia i kładła się spać o określonej porze.

Bezsenność może prowadzić do innych przypadłości. Jak wskazują eksperci, wśród nich można wymienić: osłabienie odporności, problemy z koncentracją oraz wahania nastroju. To na pewno nie pomoże Kate w sprawowaniu obowiązków.

Trzymamy kciuki za to, aby żona Williama szybko wróciła do formy.


Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate rozmawia z poddanymi

Księżna Kate rozmawia z poddanymi

Księżna Kate

Księżna Kate

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×