Szukaj

Jak księżna Kate unika wpadek z widoczną bielizną? Ekspertka zdradza jej sekret

Księżna Kate jest podziwiana za nienaganne wyczucie stylu, którego nie zakłóciła jeszcze najmniejsza wpadka. Jak unika odcinającej się bielizny czy wystających ramiączek od stanika? Jej sekret zdradziła ekspertka.
Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate znana jest z tego, że jej stylizacje są zawsze nienaganne. Trzyma się sprawdzonych fasonów i kolorów, w których ma pewność, że będzie świetnie wyglądała nawet w najmniej korzystnym oświetleniu. Niektórzy zarzucają jej, że jest zbyt zachowawcza, ale dzięki temu księżna unika wpadek modowych oraz publikacji w tabloidach zajmujących się nieudanymi outfitami celebrytów.

Nie zanotowano także w historii wystąpień księżnej żadnej wpadki bieliźnianej. Na próżno szukać kłopotliwego ramiączka od stanika, czy odcinających się pod sukienka majtek. Wszystko jest zawsze idealnie. Jak ona to robi? Jej sekret zdradza ekspertka.

Jak księżna Kate unika wpadek z odznaczającą się bielizną?

Jednym ze sposobów na idealny wygląd księżnej jest idealnie dobrana bielizna. Kiedy zakłada dopasowaną sukienkę albo taką z prześwitującą czy kłopotliwą górą, nigdy nie zobaczycie wystającej bielizny. Żadnych ramiączek od biustonosza, żadnych widocznych śladów majtek. Po pierwsze, byłoby to nieeleganckie, po drugie błyskawicznie posłałoby księżną do rubryk wyliczających wpadki modowe gwiazd.

Jak Kate unika tego typu kłopotów? Sekret jej nienagannego wyglądu zdradziła ekspertka od dworskiej etykiety, Myka Meier.

Kiedy Kate zakłada sukienkę, najczęściej nosi pod nią cielistą bielizną wyszczuplającą ze spanxu z ładnie wyprofilowanymi miseczkami. To idealny wybór. Spanxy idealnie się trzymają, nie potrzeba stanika, a kreacja układa się świetnie.

Ta sama sztuczka pomaga Kate uniknąć odcinających się, widocznych pod spódnicą, spodniami czy sukienką majtek. Stawia na cieliste body albo cienkie majtki bez szwów, które gładko przylegają do ciała. W ten sposób nigdy nie zobaczymy u księżnej kłopotliwie odznaczającej się bielizny. Tak proste, a tak świetne rozwiązanie.


księżna Kate w swoim gabinecie w Pałacu Kensington

księżna Kate w swoim gabinecie w Pałacu Kensington

Księżna Kate w różowej sukience Oscar de la Renta w Dublinie

Księżna Kate w różowej sukience Oscar de la Renta w Dublinie

Księżna Kate w sportowej stylizacji

Księżna Kate w sportowej stylizacji

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×