Szukaj

Dzieci zorganizowały Kate urodzinowe przyjęcie. Pomagał im William. Było po królewsku

Księżna Kate - urodziny

Księżna Kate - urodziny

Jak wyglądały 39. urodziny księżnej Kate? Dzieci przygotowały dla niej niespodziankę. Zadbały, by poczuła się jak królowa.

Ulubienica Brytyjczyków, żona następcy tronu księcia Williama, skończyła 39. lat. Księżna Kate odebrała mnóstwo gratulacji, w tym te oficjalne, które tradycyjnie pojawiają się na profilach związanych z monarchią.

W sobotę na Instagramie Kensington royal pojawiło się nowe zdjęcie księżnej. Ubrana jest w szykowny płaszcz, który połączyła z jasnym swetrem. Twarz przesłoniła maseczkę ochronną. W opisie podziękowano za serdeczności, jakie od samego rana napływały do solenizantki.

Dziękujemy za życzenia z okazji urodzin księżnej. Te urodziny różnią się od tych znanych z poprzednich lat. Nadal myślimy o wszystkich, którzy pracują na pierwszej linii frontu w tym niezwykle trudnym czasie.

Pałac Buckingham także zrobił jej piękny prezent. Na Instagramie, który prowadzą pracownicy królowej Elżbiety II, opublikowano rozczulające zdjęcie monarchini z żoną Williama.

Życzymy księżnej Cambridge szczęśliwych urodzin – napisano.

Nie zapominał o niej także teść, książę Karol. Na profilu prowadzonym przez niego i Camillę, pojawił się portret roześmianej Kate i miłe słowa:

Wszystkiego najlepszego dla księżnej Cambridge!

Oczywiście tabloidy dodały łyżkę dziegciu do tej beczki miodu i nie omieszkały zauważyć, że Harry i Meghan publicznie nie powinszowali szwagierce. Jednak punktem kulminacyjnym urodzin Kate było przyjęcie.

Dzieci Kate zorganizowały jej przyjcie urodzinowe

Obok wszystkich życzeń, które płynęły w sobotę w stronę Kate, nie mogło zabraknąć tych od męża i dzieci. Podczas gdy zwykle rodzina upamiętnia tę okazję, organizując weekendowe strzelanie fajerwerków i przyjęcie dla przyjaciół w swoim wiejskim domu, Anmer Hall w Norfolk, tym razem było inaczej.

Źródła podają, że zamiast hucznej celebracji, w tym specyficznym roku solenizantka spędziła bardzo ciche urodziny na przyjęciu z herbatką, zorganizowanym przez księcia Williama i jej dzieci: 7-letniego George’a, 5-letnią Charlotte i 2-letniego Louisa. Cała gromadka zadbała, by tego dnia ich mama czuła się jak prawdziwa królowa.

Były słodkości i wspólne picie herbaty z ulubionych filiżanek – twierdzi Mirror.

Być może skromniej niż zazwyczaj, jednak prawdziwie po królewsku księżna kończyła swoje 39. urodziny.


Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×