Szukaj

Księżna Kate i William wypowiedzieli wojnę gazecie. Tym razem miarka się przebrała. Poszło o Meghan

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i William chcą pozwać jeden z tabloidów za krzywdzący artykuł. Czego się domagają? Daily Mail podaje szczegóły. 

Meghan Markle i książę Harry od wielu miesięcy walczą z tabloidami. Nie pozwalają, by w kolorowej prasie pojawiały się krzywdzące doniesienia. Pozwali kilka tytułów, z jednym z wydawnictw spotkali się na sali sądowej. Chociaż małżonkowie przegrali pierwszy etap procesu, o sprawie zrobiło się głośno na całym świecie.

Księżna Kate i William pozwą tabloid?

Kolorowa prasa, chcąc przypodobać się Kate i Williamowi, umieściła artykuł, który miałby stawiać Meghan w złym świetle. Tatler donosił, że księżna czuje się „zmęczona i rozdrażniona”. Głównym powodem miało być odejście Sussexów z rodziny:

Kate jest wściekła z powodu większego obciążenia pracą. Oczywiście uśmiecha się i ubiera odpowiednio, ale nie chce tego wszystkiego. Czuje się wyczerpana i uwięziona. Pracuje tak ciężko, jak dyrektor generalny wielkiej firmy, ale bez możliwości odpoczynku i wyjazdu na wakacje.

Artykuł donosił, że Kate żywi wyraźną niechęć wobec Meghan. Cała sytuacja ponoć rozpoczęła się w dniu ślubu Markle. Jej szwagierce miała nie spodobać się fakt, że druhny podczas ceremonii nie będą miały na sobie rajstop. Pomimo że Pałac z reguły nie komentuje doniesień kolorowej prasy, artykułów, tym razem wystosowano oficjalne oświadczenie:

Ta historia zawiera wiele nieścisłości i fałszywych informacji, które nie zostały skonsultowane z Pałacem Kensington przed publikacją – powiedział rzecznik Pałacu Kensington o artykule opublikowanym w Tatler.

Chociaż autory mogliby zakładać, że Kate ucieszy się z publikacji, księżna i jej mąż postanowili pozwać tabloid. Jak donosi Daily Mail, domagają się też usunięcia artykułu:

Kate i William zazwyczaj nie uczestniczą w procesach sądowych z tabloidami, ale tym razem miarka się przebrała. Rzeczy opisane w tekście są zwyczajnie nieprawdziwe i okrutne – donosi informator portalu.

Myślicie, że mają szansę na wygraną?


Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

The Duke and Duchess of Cambridge meet with President of Ireland Michael D. Higgins at ??ras an Uachtar?Ain in Dublin, Ireland. The Royals are undertaking an official visit to Ireland at the request of the Foreign and Commonwealth Office. The visit, will highlight the many strong links between the UK and Ireland. From its thriving cities to rural communities, the programme will take in Ireland???s rich culture, its impactful community initiatives and spectacular scenery. Following Her Majesty The Queen???s historic visit in 2011, the visit will also focus on the relationship between the two countries, and build on the theme of remembrance and reconciliation. Pictured: Prince William,Duke of Cambridge,Duchess of Cambridge World Rights,

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020

Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×