Coś niebywałego! Do sieci trafiło intymne zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama! Królowa Elżbieta nie będzie zadowolona!

Kate i William intymne zdjęcie

Kate i William intymne zdjęcie

Intymne zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama

Nie od dziś wiadomo, że członków rodziny królewskiej obowiązuje cały stos ściśle wytyczonych reguł i zasad. Muszą stosować się do protokołu, przestrzegać zawiłości dyplomatycznych i zachowywać się tak, jak oczekuje się tego od arystokracji. W protokole znajdują się absurdalne przepisy – jak te dotyczące neutralnego koloru lakieru do paznokci czy wymuszające noszenie rajstop nawet w gorące dni – ale są również takie, które potrafią utrudnić życie, zwłaszcza młodym, zakochanym w sobie ludziom. Mowa oczywiście o konieczności powstrzymywania się od okazywania sobie uczuć na oczach innych.

Księżna Kate i książę William świecą przykładem za każdym razem, gdy pojawiają się gdzieś publicznie. Najbardziej gorącą interakcję między następcą tronu i jego ukochaną uchwycono podczas ich ślubu, gdy całowali się na balkonie pałacu Buckingham – poza tym jednym, wyjątkowym momentem, naprawdę niewiele jest chwil, w których możemy ujrzeć jak okazują sobie uczucia. Wśród swoich poddanych i fanów są niezwykle powściągliwi, wręcz chłodni, choć szukają swojego wzroku i uśmiechają się do siebie ukradkiem. Zdjęcie, które wyciekło do sieci pokazuje parę w zupełnie nowej odsłonie.

Na Instagramie pojawiła się fotografia, na której widać bogate wnętrze i zdjęcie oprawione w ramkę – prezent dla króla i królowej Norwegii od książęcej pary z Wielkiej Brytanii. Na zdjęciu widzimy Kate w czułych objęciach Williama. Uśmiechnięta i zrelaksowana księżna patrzy odważnie w obiektyw, czego zwykle stara się unikać.

To niezwykłe zdjęcie bez wątpienia podbije serca fanów. Myślicie, że kiedyś zdecydują się oficjalnie je opublikować?

Zobacz: Księżna Kate robiła co mogła żeby nie pokazać krągłości. Nic z tego! Na jednym zdjęciu widać wszystko jak na dłoni!

Zobacz: Książę Karol zapragnął po swojemu zorganizować ślub Harry’ego i Meghan Markle! Jest mała wojna na dworze, ale młodzi się nie dają!

Zobacz: Księżna Kate nie przepada za Meghan Markle! Wprowadza zatem radykalne zmiany na królewskim dworze!


Księżna Kate i książę William przytulają się do zdjęcia

Księżna Kate i książę William przytulają się do zdjęcia

Księżna Kate w ciąży i książę William w Szwecji

Księżna Kate w ciąży i książę William w Szwecji

Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, książę George - świąteczna kartka rodziny królewskiej 2017

Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, książę George - świąteczna kartka rodziny królewskiej 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×