Szukaj

Niezwykła niespodzianka od księżnej Kate i Meghan Markle. Na sam koniec roku pokazały coś fantastycznego! [WIDEO]

Meghan Markle księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate na ulubionych zdjęciach z 2018 roku

Rodzina królewska zaskoczyła fanów, udostępniając serię ulubionych zdjęć z 2018 roku. Księżna Kate i Meghan Markle królują na większości z nich. Musicie to zobaczyć!

Do końca 2018 roku zostały jedynie 24 godziny. Nic więc dziwnego, że wszystkim zbiera się na wspominki i podsumowania – to naturalne i bardzo popularne, zwłaszcza w social mediach. Rodzina królewska nie różni się w tym wypadku niczym od swoich poddanych i zaskoczyła wszystkich publikując na Twitterze wideo, złożone z “ulubionych momentów” z 2018 roku. A działo się, oj działo!

Na liczącym sobie ponad 3 minuty filmiku możemy zobaczyć najbardziej spektakularne chwile z życia monarchii brytyjskiej. Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle, narodziny księcia Louisa, wspólne wystąpienia księżnej Kate i księcia Williama, obchody 70. urodzin księcia Karola… Zdecydowaną większość czasu poświęcono jednak obu księżnym, które bez wątpienia stanowią obecnie najbardziej “atrakcyjną” dla fanów część rodziny królewskiej.

Choć w mediach aż huczy od plotek o ich konflikcie, na filmie udostępnionym przez Kensington Palace sprawiają wrażenie najlepszych przyjaciółek – zwłaszcza podczas wspólnych wyjść!

Zobaczcie sami i oceńcie. Wierzycie w ich konflikt?

Meghan Markle i narkotyki. Ojciec księżnej ujawnił kompromitujące fakty z jej życia

Tak się bawi Meghan Markle! Czapka Mikołaja, mikrofon w dłoni i show na miarę J.Lo! Wyciekło wideo

Kapitalne zdjęcie ciężarnej Meghan Markle trafiło do sieci! Aż wierzyć się nie chce, że zrobił je fan


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×