Szukaj

Wojna na linii Kate i Meghan dobiegła końca. Sekretne spotkanie księżnych na celowniku tabloidu

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Kate była bardzo poruszona, gdy dowiedziała się, że Meghan Markle poroniła. Jeden z tabloidów donosi o spotkaniu księżnych i pisze o historycznym wydarzeniu.

Na początku roku Meghan Markle i książę Harry przenieśli się za ocean. Najpierw zamieszkali w Kanadzie, a potem – tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa – przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Przez pewien czas mieszkali w Los Angeles, później kupili posiadłość w Santa Barbara.

Od momentu przeprowadzki tabloidy jeszcze intensywniej śledzą życie prywatne małżonków. Kolorowa prasa od dłuższego czasu informuje, że spodziewają się oni drugiego dziecka. Dowodem miały być zdjęcia, często archiwalne, na których Meghan eksponowała krągłości. Mało kto jedna zdawał sobie sprawę z tego, że takie publikacje mogą sprawiać księżnej ból.

Markle niedawno podzieliła się wstrząsającą informacją. W New York Times ujawniła, że w lipcu poroniła. Gdy przebierała Archiego poczuła nagły skurcz. Wtedy doszło do utraty dziecka:

Po zmianie pieluszki poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosna melodia ostro kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Wiedziałam, że tuląc moje pierworodne dziecko, tracę drugie.

Księżna Kate i Meghan Markle spotkały się?

Gdy wypowiedź księżnej Sussexu ujrzała światło dzienne, Pałac Buckingham wydał jedynie lakoniczne oświadczenie. Podobno rodzina królewska znała wcześniej sekret Meghan i była przygotowana, że Harry i jego żona podzielą się nim ze światem.

Chociaż małżonkowie nie poinformowali o tym osobiście Kate i Williama, gdy księżna Cambridge usłyszała o poronieniu, niemal natychmiast zadzwoniła do szwagierki:

Poczuła, że czas nawiązać kontakt. Mówi się, że osobiście zadzwoniła do Meghan, aby okazać jej wsparcie – donosi bliska osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

New Idea donosi, że żona przyszłego króla nie tylko skontaktowała się ze szwagierką telefonicznie. Chce pójść o krok dalej i spotkać się z małżonkami, by osobiście okazać im wsparcie:

Kate dużo pracuje z mamami i dziećmi, które doświadczyły tragedii. Teraz to jej własna bratowa przeżywa taki ból. Wie, że ​​mimo wszystko musi pomóc — donosi osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Chociaż przed pandemię przygotowania do podróży mogą zająć trochę czasu, małżonkowie są zdeterminowani, by nastąpiło to jak najszybciej i w tajemnicy przed opinią publiczną:

To może być historyczne spotkanie pomiędzy małżonkami, które pogodzi zwaśnione małżeństwa. Kate i William zdają sobie sprawę z tego, że teraz rodzina jest najważniejsza.

Gazeta na okładce opublikowała zdjęcie Meghan ze spaceru ze swoją przyjaciółką, Jessicą Mulroney, która jest nie do poznania – ma czapkę z daszkiem, okulary i spuszczoną głowę. Fotografia na czołówce ma sugerować, że Markle została przyłapana z księżną Kate. Dopiero w środku artykułu pod zdjęciem zamieszczony został właściwy podpis.

Czy jednak do tego spotkania na pewno dojdzie? Na ten moment rodzina królewska nie skomentowała tych doniesień.


Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×