Szukaj

Księżna Kate i Meghan Markle potwierdziły wspólne wystąpienie. Brytyjskie tabloidy już zacierają ręce

Księżna Kate i Meghan Markle niedługo znowu się spotkają. Będą miały ku temu szczególną okazję. O szczegółach poinformowała brytyjska prasa.

Meghan Markle oraz książę Harry rozpoczęli ten rok od podjęcia decyzji o odejściu z królewskiej rodziny, a co za tym idzie – zrzekli się królewskich przywilejów. Decyzja o odejściu z dworu z pewnością nie była łatwa, ale porządnie przemyślana. Chociaż jeszcze rok temu Meghan była ulubienicą Brytyjczyków, to dziś jest już zupełnie inaczej.

Księżna Megan i księżna Kate raczej nie należały do przyjaciółek. Tolerowały swoją obecność, jednak ich stosunki nigdy nie były zażyłe. Odkąd para Sussex oddzieliła się od rodziny królewskiej, cały świat podzielił się na dwa obozy – przeciwników oraz zwolenników ich trudnej decyzji.

Spotkanie księżnej Kate z Megan Markle. Kiedy?

Mimo sporej odległości, która aktualnie dzieli obie pary, żadna z nich nie uniknie wspólnych spotkań. 9 marca ma odbyć się kolejne, na którym Księżna Cambridge spotka się publicznie ze swoją szwagierką, księżną Sussexu. Obie panie oficjalnie potwierdziły przybycie. Będą uczestniczyły w dorocznej Służbie Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim.

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

W roli Szefa Wspólnoty do Królowej Elżbiety II dołączą także książę Karol i księżna Kornwalii, książę William i książę Harry. Wszyscy przybędą po to, aby wziąć udział w specjalnej służbie. Zazwyczaj wygląda to tak, że każdy z przybyłych gości siada zgodnie z kolejnością przybycia. Natomiast Jej Wysokość zjawia się na miejscu jako ostatnia i to właśnie ona stoi na czele procesji.

Książe Harry oraz księżna Meghan już wcześniej zobowiązali się do obecności podczas wydarzenia. Było to jedno z ostatnich zobowiązań, zanim Markle poszła na urlop macierzyński przed narodzinami Archiego.

Harry i Meghan wspólne wyjścia

Para Sussex pojawi się wspólnie także już 7 marca na Festiwalu muzyki w Mountbatten w Royal Albert Hall. Wezmą w nim udział muzycy wojskowi z Royal Marines, prezentujący różnorodne style muzyczne w spektakularnym stylu West End. Potwierdzono również, że Meghan przygotowuje się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet 8 marca, jednak szczegóły na ten temat nie są jeszcze znane.


Książę Harry i Meghan Markle, Instagram

Książę Harry i Meghan Markle, Instagram

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle na Vogue Fashion Awards 2015

Meghan Markle na Vogue Fashion Awards 2015

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×