Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy....

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie
Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem....

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!
Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym...

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Szykują się wielkie zmiany! Już wiadomo jakie tytuły będą nosić Kate i William, gdy Karol zostanie królem

Kate, William, KarolJakie tytuły będą nosili księżna Kate i książę William po koronacji księcia Karola?

Królowa Elżbieta II jest uwielbiana na całym świecie, niestety, nie jest nieśmiertelna. Monarchini ma już niemal 100 lat na karku i choć kobiety z jej rodu słyną z długowieczności, Brytyjczycy zaczynają powoli oswajać się z myślą, że niedługo może jej zabraknąć. Projekt London Bridge, który jest niczym więcej jak szczegółowym planem pogrzebu i postępowania w trakcie oczekiwania na koronację księcia Karola jest gotowy od lat. Co stanie się po śmierci królowej?

Tron obejmie – choć wielu poddanym nie jest to w smak – książę Karol. U jego boku, jako księżniczka małżonka, zasiądzie księżna Camilla. A co z księżną Kate i księciem Williamem? Tytuł księcia i księżnej Cambridge otrzymali od królowej Elżbiety II w prezencie ślubnym, podobnie jak okazałą posiadłość, gdy jednak książę Karol zasiądzie na tronie, nastąpi małe przetasowanie.

Książę William odziedziczy bowiem dwa tytuły – tytuł księcia Walii, gdy przebywa w Anglii oraz tytuł księcia Rothesay, gdy będzie przebywał w Szkocji. To samo dotyczy księżnej Kate, która naturalnym biegiem rzeczy odziedziczy tytuł wraz ze swoim małżonkiem, jak nakazuje tradycja. Dopóki oboje nie zasiądą na tronie, ich oficjalne tytuły będą brzmiały: Jego lub Jej Królewska Wysokość, książę lub księżna Kornwalii i Cambridge. To samo tyczy się całej trójki ich dzieci.

A co z księżną Camillą? Brytyjczycy puściliby chyba Wyspę z dymem, gdyby została królową. Niesmak po romansie z księciem Karolem i śmierci Diany, mimo upływu lat, wcale nie zniknął. Jak twierdzi królewski ekspert w rozmowie z OK!, Camilla może liczyć najwyżej na miano księżniczki małżonki:

Gdy w 2005 roku książę Karol brał ślub z księżną Camillą, Clarence House (oficjalna siedziba następcy tronu – przyp. red) ogłosiło, że księżna Cornwalii będzie znana jako księżniczka małżonka, jeśli jej mąż zostanie królem. Wspomnienie tragicznej śmierci księżnej Diany i rozwodu wciąż pozostają cierniem w oku ludu, więc koronowanie jej nie wchodzi w grę. Nic zresztą nie wskazuje, żeby plan miał się mienić, choć wielu królewskich fanów jest przekonanych, że książę Walii zamierza koronować swoją żonę – wyjaśnia

Królowa nie żyje, niech żyje król? Jeśli książę Karol faktycznie zamierza koronować księżną Camillę, może stać się najkrócej panującym monarchą w historii swojego rodu…

Cały świat jest pod wrażeniem! Polska marka wręczyła Meghan Markle luksusowy prezent na urodziny!

Księżna Kate bawi się na luksusowych wakacjach! Odmówiła publikacji zdjęć. Mamy za to inne perełki

Elegancka Meghan Markle świętowała swoje urodziny na ślubie przyjaciół! Swoją kreacją przyćmiła nawet piękną pannę młodą!

Ujawniono plany księżnej Kate! Już wiadomo, kiedy i gdzie pokaże swoją wakacyjną opaleniznę w zjawiskowej kreacjiCzy William i Kate do siebie pasują?

Komentarzy: 6


Gośćgosia | 17 sierpnia 2018, 21:21

brytyjczycy maja krolowa a my ojca rydzyka . widac kazdy kraj ma swojego darmozjada


Gość | 9 sierpnia 2018, 13:39

10:10 A z tą bajką skończą się też wpływy do budżetu z zysków, które Ci państwo generują. Brytyjskim Januszom jak rozumiem bardzo to w smak, że Państwo będzie mieć w budżecie mniej pieniędzy?


Gość august | 9 sierpnia 2018, 11:24

Jakim cudem księżna otrzyma tytuł księżniczki? Księżniczka to córka księcia.


Gość | 9 sierpnia 2018, 10:10

DARMOZJADY ANGIELSKIE KIEDYS BAJKA SIE SKONCZY


Gość | 9 sierpnia 2018, 08:53

Camilla nie zostanie ani księżniczką małżonką ani królową. Camilla będzie nosiła tytuł Królewskiej Małżonki tak samo jak książę Filip.


Ilona | 9 sierpnia 2018, 08:32

Bardzo mi się spodobało napisanie, że Anglicy puszczą z dymem wyspę jak Camilla zostałaby królową ????


Dodaj komentarz
×