Szukaj

Kate i William szukają służącej. Znamy wymagania książęcej pary. Nieźle przy tym płacą

Księżna Kate i William

Księżna Kate i William

Księżna Kate i William zatrudnią gosposię, która pomoże im zaopiekować się domem. Jakie mają wymaganie? Ile za to płacą? Szczegóły obiegły sieć.

Księżna Kate i książę William w dobie pandemii koronawirusa nie wymigują się od pracy. Godnie reprezentują interesy rodziny królewskiej i co jakiś czas spotykają się z przedstawicielami różnych grup społecznych. Tak było też pod koniec października. Pojawili się na dworcu kolejowym w Londynie, gdzie ich obecność nie przeszła bez echa.

Małżonkom towarzyszyli fotoreporterzy, którzy udokumentowali całą wizytę. Niemal natychmiast kolorowa prasa wzięła pod lupę sylwetkę Kate. Tabloidy od jakiegoś czasu spekulują, że księżna spodziewa się narodzin czwartego dziecka. Wiadomość ta podobno tak miała ucieszyć rodzinę, że na jej temat wypowiedziała się szczęśliwa Charlotte.

Jak wynika ze zdjęć sylwetka żony Williama nadal się nie zmienia. Miała na sobie czerwony płaszcz z paskiem, który podkreślał jej smukłą i szczupłą talię. Nie ma nawet najmniejszych śladów ciążowych krągłości.

Księżna Kate i William zatrudnią gosposię. Jakie mają wymagania?

Kate i William, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie, cieszą się ogromną sympatią wśród fanów. Okazuje się, że wkrótce kolejna osoba będzie miała szansę poznać ich osobiście. Małżonkowie na oficjalnej stronie internetowej wystosowali ogłoszenie o naborze na funkcję gosposi.

Osoba, która chce się ubiegać o to stanowisko, oprócz chęci i zapału do pracy, musi spełnić jeszcze jeden warunek. Powinna być bardzo dyskretna i nie może przekazywać prasie o każdej nowince, o której usłyszy. Jeśli na to przystanie i zostanie przyjęta, zarobi około 20 tysięcy funtów rocznie (około 100 tys. zł), zamieszka w pałacach i będzie towarzyszyć rodzinie królewskiej przy okazji podróży.

Trzeba się jednak pospieszyć. Podobno ogłoszenie cieszy się sporą popularnością. Warto wspomnieć, że w tym roku nie tylko Kate i William szukają ludzi do pracy. W styczniu królowa Elżbieta II szukała sprzątaczki. W tym przypadku wymagania także nie były skomplikowane, o czym pisaliśmy tutaj.


Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i William z dziećmi

Księżna Kate i William z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×