Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Co za widok! Księżna Kate i książę William pozowali z dziećmi do nowego, oficjalnego portretu. Księżniczka Charlotte skradła całe show!Księżna Kate i książę William z dziećmi na świątecznej kartce

Królewska kartka to tradycja, która liczy sobie już ponad sto lat! Zapoczątkował ją król Jerzy V, który w 1914 roku wysłał portrety – swoje i żony – żołnierzom walczącym na froncie, by okazać im wsparcie. Od tamtej pory królewskie kartki rozsyłane były z najróżniejszych powodów. Najpopularniejsze są jednak te, które monarchia rozsyła do swoich poddanych w Boże Narodzenie.

Jak co roku rodzina królewska opublikowała nowy, oficjalny portret, który został stworzony specjalnie z tej okazji. Tegoroczna karta to urocze, rodzinne zdjęcie księżnej Kate, księcia Williama i następcy tronu, księcia George’a, oraz księżniczki Charlotte. Utrzymana w pastelowej, niezbyt pasującej do kolorystycznej konwencji świąt stylizacja rodziny jest urocza i bardzo elegancka. Jeśli zaskakuje was brak brzuszka u Kate, warto nadmienić, że zdjęcie powstało kilka tygodni temu.

Nie da się ukryć, że w tym roku show skradła mała Charlotte, z łobuzerską miną i błyskiem w oku. Bez wątpienia jest dzieckiem żywym i ciekawym świata, a jeśli wierzyć doniesieniom brytyjskiej prasy – nieco niepokornym.

Jak wam się podoba? My jesteśmy zachwyceni!

Nie ma wyjątków! Nawet ciężarna księżna Kate będzie musiała dostosować się do surowej zasady królowej Elżbiety II na ślubie Harry’ego!

Ciężarna księżna Kate już nie ukryje swojego brzucha nawet pod markowym płaszczem! Jej ekskluzywny ciuszek błyskawicznie zniknął ze sklepów!!

Urocza księżniczka Charlotte ma już swoje niezwykłe hobby! Księżna Kate i książę William nie mogą wyjść z podziwu!

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 2


Magdalenka | 19 grudnia 2017, 12:28

Widać, że zdjęcie wykonano jakiś czas temu, bo Kate ma teraz krótsze włosy. Poza tym dzieci są ubrane w letnie stroje.


miśka | 18 grudnia 2017, 20:05

Zgubili gdzieś Kate prawą rękę. Dzieci cudne 🙂


Dodaj komentarz
×