Szukaj

Temat rozwodu Kate i Williama znowu na tapecie! Jedno zdjęcie z intymnej sytuacji ostatecznym dowodem w sprawie

Kryzys w związku księżnej Kate i księcia Williama zażegnany? Królewska para spędziła ponoć ostatnie dni w malowniczej wiosce położonej z dala od Londynu. Tak romantycznej randki nie mieli już dawno.
Kate i William niezadowoleni

Księżna Kate i książę William to jedno z najpopularniejszych małżeństw świata. Osiem lat temu ceremonię ich zaślubin śledziły ponad 2 miliardy ludzi na całym świecie. Kiedy rodziły się ich kolejne dzieci, ludzie wyczekiwali ich jak swoich. Nic więc nie wskazywało na to, jakoby w związku książąt Cambridge miał narastać kryzys. Choć oni sami nigdy niczego nie komentowali, z pałacu Kensington stale docierają kolejne smutne plotki.

Dzisiaj brytyjskie media donoszą, że Kate i William, by ratować swój związek, wyruszyli w podróż. Zabrali ze sobą oczywiście dzieci, które towarzyszą im podczas każdego wyjazdu. Na miejsce wypoczynku wybrali malowniczą wieś nad jeziorem Ullswater w północno-zachodniej Anglii. Miejscowość położona z dala od Londynu z pewnością zapewniła im spokój. Małżonkowie mogli na spokojnie porozmawiać i spędzić czas jedynie z Charlotte, Louisem i George’em.

Informacja o rodzinnym wyjeździe pary wyszła na jaw dzięki paparazzo, który uwiecznił rozbawioną parę, która ewidentnie sprawia wrażenie wciąż w sobie zakochanych po uszy. Jak dotąd żadna z lokalnych gazet nie zdecydowała się go opublikować, jednak już sam opis rozwiewa wszystkie wątpliwości dotyczące rzekomych planów rozwodowych “Cambridge’ów”.

Ponadto gospodarze, u których zatrzymała się para ze swoimi pociechami, pochwalili się wspaniałą wiadomością w rozmowie ze znajomymi, którzy nie omieszkali przekazać w świat zaskakującej nowiny. To jednak nie przeszkodziło Kate i Williamowi w cieszeniu się rodzinnym czasem.

Mamy nadzieję, że kryzys w ich małżeństwie faktycznie został zażegnany i nie podzielą losów księcia Karola i księżnej Diany.

Zobacz: Księżna Kate pokazała charakterek. Kapitalnie odgryzła się księciu Williamowi za niewierność! Jest odważniejsza niż księżna Diana!

Zobacz: Magda Gessler pochwaliła się swoją garderobą! Ma więcej kreacji niż księżna Kate! [WIDEO]

Zobacz: Oniemieliśmy! Księżna Kate w najnowszej stylizacji wygląda jak anioł! To zasługa kreacji z recyklingu!


Czy William i Kate do siebie pasują?

×