Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

To z nią księżna Kate spotka się w Polsce! A mówiło się o Małgorzacie Kożuchowskiej…

Małgorzata Kożuchowska i księżna Kate


Księżna Kate w Polsce – z kim się spotka?

Godziny dzielą nas od przylotu książęcej pary do Warszawy. Już w poniedziałek, 17 lipca, księżna Kate i książę William zawitają do Polski. Para najpierw spędzi noc w stolicy, a na drugi dzień uda się do Gdańska. Powoli poznajemy ostatnie szczegóły dotyczące wizyty. Wiadomo już na pewno, że spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską nie dojdzie do skutku, o czym zresztą informowała agentka aktorki już kilka tygodni temu.

Książę William i księżna Kate w Polsce: Znamy szczegóły wizyty książęcej pary! Wiemy nawet co zjedzą!

Na oficjalnej stronie rodziny królewskiej zamieszczono informację o tym, że księżna Kate i książę William pojadą do Gdańska, odwiedzą też Muzeum Stutthof, gdzie spotkają się z byłymi więźniami. Wśród gości będzie Maria Kowalska – sanitariuszka z Powstania Warszawskiego, więźniarka KL Stutthof.

Brałam udział w Powstaniu Warszawskim i po kapitulacji zesłano mnie tu wraz z czterdziestoma dziewczynami. Buntowałyśmy się, że jesteśmy jeńcami wojennymi, a nie więźniami i nie powinnyśmy znajdować się w obozie. Przez półtora miesiąca trzymano nas w jednym pomieszczeniu, potem dano pasiaki i umieszczono w pożydowskim bloku. Bardzo pomagali nam inni więźniowie, których poruszyła wiadomość o tym, że Warszawa walczyła. Mówili na nas „dziewczyny pistolety – opowiadała Maria w maju tego roku, podczas obchodów 72. rocznicy wyzwolenia byłego obozu koncentracyjnego.

Ponadto Kate i William spotkają się z Manfredem Goldbergiem, Zigi Shipperem (Brytyjczykami), a także Markiem Dunin-Wąsowiczem (żołnierzem Szarych Szeregów i Armii Krajowej), Edwardem Andersem i Marią Kowalską – uczestniczką Powstania Warszawskiego, sanitariuszką w pułku Baszta. Informacje potwierdziła ambasada Wielkiej Brytanii w Polsce.

Przypomnijmy, że książęca para razem z dziećmi – George’em i Charlotte – odwiedzą Łazienki Królewskie w Warszawie, Muzeum Powstania Warszawskiego, były niemiecki obóz koncentracyjny Stutthof na Pomorzu oraz gdański Długi Targ i Teatr Szekspirowski. Noc w stolicy spędzą w willi prezydenta, czyli Belwederze.

Księżna Kate i książę William z dziećmi zatrzymają się w Polsce w… willi prezydenta! Wnętrza ociekają luksusem [GALERIA]

Księżna Kate i książę William dostaną w Gdańsku prezenty! Wiemy jakie!

Casting na projektanta sukni Małgorzaty Kożuchowskiej na spotkanie z księżną Kate i Księciem Williamem. Ostra dyskusja w internecie i komentarz agentki gwiazdy. Bezcenny!

Księżna Kate ma nową fryzurę

Księżna Kate ma nową fryzurę

Księżna Kate zdradziła księcia Williama?

Księżna Kate zdradziła księcia Williama?

Czy William i Kate do siebie pasują?Komentarzy: 1


Gość | 17 lipca 2017, 16:09

To bardzo dobrana,sympatyczna i pasujaca do siebie para mlodych,madrych i wbrew wszystkiemu normalnych ludzi.


Dodaj komentarz
×