Szukaj

Księżna Kate udawała dziewczynę księcia Williama. Wielka tajemnica pary ujawniona

Książę William i księżna Kate udawali romans

Książę William i księżna Kate udawali romans

Książę William i księżna Kate udawali parę. Znajoma Middleton ujawniła sekret, który zaciekawił wszystkie brytyjskie media. To dopiero nowina!

Księżna Kate jest w związku małżeńskim z księciem Williamem już od ponad ośmiu lat. Oboje poznali się w czasach studenckich i zakochali w sobie od pierwszego wejrzenia, tak przynajmniej przez lata twierdziły brytyjskie tabloidy. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że rzeczywistość była nieco inna.

Księżna Kate i książę William udawali parę. Dlaczego?

Na jaw wypłynął sekret, jakim Kate i William podzielili się ze swoimi znajomymi. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, zanim para z Cambridge związała się ze sobą na dobre, teatralnie udawała kochanków w celu odwrócenia uwagi natrętnych adoratorów, których wokół obojga było całe mnóstwo. O wszystkim w jednym z wywiadów opowiedziała koleżanka Middleton z czasów szkolnych:

Kate i ja jadłyśmy brownie. Nigdy nie była wielką fanką alkoholu, nie potrzebowała go, by poczuć się pewnie. William był wtedy podrywany przez pewną dziewczynę na imprezie, co zaczęło być dla niego uciążliwe, bo nie chciała się od niego odczepić. Był dla niej naprawdę bardzo miły, a ona nie rozumiała, że nie jest zainteresowany – zaczęła swoją opowieść na łamach jednej z gazet, której dalszy ciąg był jeszcze ciekawszy: – Nagle podeszła do nich Kate i objęła Williama, który powiedział do nieznajomej: przepraszam, ale mam dziewczynę. Po chwili wyszeptał, że jest jej wdzięczny i oboje zaczęli się śmiać. Tylko Kate mogła to zrobić. To stało się miesiąc po rozpoczęciu studiów.

Zobacz: Księżna Kate błysnęła blondem! Brytyjczycy są zachwyceni jej nową fryzurą

Książę William i Księżna Kate na wakacjach na Ibizie

Książę William i Księżna Kate na wakacjach na Ibizie, jeszcze przed ślubem i zaręczynami

Rozstanie Kate i Williama. Kryzys w związku tuż przed ślubem

Chwilę później Kate i William byli parą, która na chwilę przerwała swój związek. Wpływ na decyzję o rozstaniu miał książę Karol. Według relacji jednego z byłych królewskich korespondentów, książę Cambridge przyszedł do gabinetu księcia Walii, któremu miał powiedzieć:

Słuchaj, mam 25 lat, jestem za młody, żeby wziąć ślub.

Karol, w trosce o przyszłość Kate, przyznał, że William powinien usunąć się z jej życia:

To byłoby niesprawiedliwe dla młodej damy, że nie mógłbyś jej już więcej dać. Dlatego powinieneś to zakończyć – miał usłyszeć książę William.

Ślub księcia Williama i księżnej Kate (fot. ONS)

Ślub księcia Williama i księżnej Kate (fot. ONS)

Para wróciła do siebie około dwa miesiące później – w czerwcu, zaś trzy lata później, w kwietniu 2011 roku, wzięła ślub. Od tego momentu stworzyli szczęśliwą rodzinę i doczekali się trójki dzieci: George’a, Charlotte i Louisa.

Zobacz: Księżna Kate zdradziła sekret Charlotte i zawstydziła księcia Williama. To dopiero diss


Oficjalny ślubny portret księżnej Kate i księcia Williama

Oficjalny ślubny portret księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate i książę William w dniu swojego ślubu. Para pobrała się 29 kwietnia 2019 roku

Księżna Kate i książę William w dniu swojego ślubu. Para pobrała się 29 kwietnia 2019 roku

Richard Ward jest autorem ślubnej fryzury księżnej Kate

Richard Ward jest autorem ślubnej fryzury księżnej Kate

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×