Szukaj

Tabloid dotarł do sekretnej posiadłości Kate i Williama. Uwili sobie niezłe gniazdko z trzema sypialniami

księżna Kate i książę William

księżna Kate i książę William

Księżna Kate i jej mąż William mają trzy posiadłości. Jedna z nich znajduje się w Szkocji na terenie zamku Balmoral. Jak jest wyposażona? Sprawdziliśmy. 

Księżna Kate dołączyła do rodziny królewskiej w 2011 roku. Właśnie wtedy zalegalizowała związek z księciem Williamem, a o ich ślubie kolorowa prasa rozpisywała się tygodniami. Niedługo małżonkowie będą świętować dziesiątą rocznicę tego wydarzenia. Przez ten czas sporo się zmieniło.

Przede wszystkim Kate i William zostali rodzicami. Mają troje dzieci: George’a, Charlotte i Louisa. Małżonkowie co jakiś czas pokazują nowe zdjęcia dzieci w sieci, dzięki czemu internauci mogą obserwować, jak dorastają. Tak jak w okresie minionych Świąt Bożego Narodzenia. Kartka z życzeniami, którą wysłali do swoich sympatyków, błyskawicznie podbiła serca fanów.

Zobacz: Świąteczna kartka od Kate i Williama z dziećmi. Wszyscy z taką samą miną. Tylko Louis wyłamał się od reszty

Księżna Kate i książę William: trzecia posiadłość. Gdzie się znajduje?

Kate i William większość czasu spędzają w Pałacu Kensington lub w swojej posiadłości Anmer Hall. Mało kto wie jednak, że mają też trzecią mniej znaną rezydencję, która znajduje się na terenie zamku Balmoral, letniej ulubionej posiadłości rodziny królewskiej. To domek Tam-Na-Ghar, który książę otrzymał w prezencie od jego prababci, królowej matki, na krótko przed jej śmiercią w 2002 roku.

Jak podaje Hello!, posiadłość ma trzy sypialnie. Książę William i Kate, gdy byli studentami, spędzili tam mnóstwo przyjemnych chwil. Dowodem mają być słowa, jakie zakochani skierowali do znajomych. Mówili, że przeżyli tam jedne z najpiękniejszych momentów swojego życia.

Małżonkom zdarza się nadal odwiedzać to miejsce. Zabierają ze sobą dzieci. Tak było m.in. latem 2019 roku, gdy wybrali się tam podczas letnich wakacji. George, Charlotte i Louis byli podobno zachwyceni.

Księżna Kate i William z dziećmi

Księżna Kate i William z dziećmi

Chociaż posiadłość należy do rodziny królewskiej, na próżno szukać jej zdjęć. Domek jest tak prywatny, że jak do tej pory żadna z fotografii przedstawiająca go wewnątrz nie przedostała się do sieci.

Warto wspomnieć, że Balmoral to rezydencja królewska, która nie należy do dóbr, którymi monarchowie dysponują z racji pełnionego urzędu, lecz pozostają własnością prywatną rodziny panującej.


Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William w podróży królewskim pociągiem

Księżna Kate i książę William w podróży królewskim pociągiem

Książę Wiliam, księżna Kate z dziećmi w 2015 r.

Książę Wiliam, księżna Kate z dziećmi w 2015 r.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×