Szukaj

Kate i William szukają pracownika. Najważniejszym wymogiem jest dyskrecja, a co oprócz tego? Inne warunki są bardzo ciekawe

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William szukają nowego pracownika, o czym poinformowali w oficjalnym ogłoszeniu. Jakie wymagania powinien spełnić?

Księżna Kate od dziesięciu lat jest żoną Williama. Małżonkowie poznali się na studiach, gdzie zrodziło się między nimi gorące uczucie. Przyszły król chciał dać swojej ukochanej szansę na życie z dala od błysków fleszy i z nią zerwał. Nie minęło jednak długo, jak do siebie wrócili. W krótkim czasie wzięli ślub i od tego momentu są niemal nierozłączni.

Kate i William nie tylko reprezentują interesy królowej Elżbiety II (w jej imieniu biorą udział w służbowych spotkaniach), ale także koncentrują się na wychowywaniu trojga dzieci. Najmłodszy z nich, Louis, niedawno świętował trzecie urodziny. W sieci pojawił się nowy portret chłopca, który z każdym dniem jest coraz bardziej podobny do mamy.

Zobacz: Louis bardzo wyrósł. Urodzinowe zdjęcie zrobione przez Kate pokazuje małego dżentelmena. Jaki on podobny do mamy!

Księżna Kate i książę William szukają nowego pracownika

Chociaż Kate i William są osobami publicznymi, ich życie prywatne w dużej mierze jest objęte tajemnicą. Wkrótce pozna je kolejna osoba. Jak wynika z ogłoszenia, które pojawiło się na stronie Royal Household, małżonkowie szukają kandydata na stanowisko starszego specjalisty ds. komunikacji.

Nowy pracownik Kate i Williama swoje obowiązki będzie wypełniać przez 37 godzin w tygodniu. W tym czasie odpowie m.in. za kontakt małżonków z mediami:

Wybrany kandydat będzie ustalał i prowadził plany spotkań książęcej pracy, a także wspierał zespół w komunikowaniu o pozostałych działaniach księcia i księżnej. Osoba ta będzie także zaangażowana w kontakt z mediami i przekazywanie mediom wiadomości dotyczących księcia i księżnej, i ich rodziny – można przeczytać w ogłoszeniu.

Kandydat na stanowisko starszego specjalisty ds. komunikacji powinien spełnić określone wymogi. Wśród nich jest m.in. umiejętność komunikacji pisemnej dla różnych mediów – od długich komunikatów prasowych, po krótkie notatki w mediach społecznościowych. Dobrze byłoby, gdyby miał dobrą świadomość rynku mediów, a także doświadczenie w obsłudze wydarzeń medialnych. Współpracownik Kate i Williama musi być też dyskretny. Nie może więc wypowiadać się o tym, co dzieje się w murach pałacu.

Ile zarobi za wypełnianie swoich obowiązków? Na ten moment te informacje są utrzymywane w tajemnicy.


Księżna Kate i książę William w żałobnych strojach

Księżna Kate i książę William w żałobnych strojach

Księżna Kate i William uczcili Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

Księżna Kate i William uczcili Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

Księżna Kate i książę William w podróży królewskim pociągiem

Księżna Kate i książę William w podróży królewskim pociągiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×